לאחר חמש שנים: מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו

בהודעתו לשר האוצר המיועד, ישראל כץ, אמר כי יסיים את תפקידו עם כינונה של הממשלה החדשה וחילופי השרים. לבקשת השר כץ סוכם בין השניים כי מועד סיום תפקידו של באב"ד יתואם בין הצדדים בהמשך. "זכות גדולה לשרת את אזרחי מדינת ישראל"

11/05/2020
צילום: לע"מ, עריכה: שאול אדם

מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד, הודיע היום (שני) לשר האוצר המיועד, ישראל כץ, על כוונתו לסיים את תפקידו עם כינונה של הממשלה החדשה וחילופי השרים. לבקשת השר כץ סוכם בין השניים כי מועד סיום תפקידו של מנכ"ל משרד האוצר יתואם בין הצדדים בהמשך.

לדברי מנכ"ל משרד האוצר, הוא מעמיד את ניסיונו לרשות השר כץ ולרשות ממשלת ישראל בכדי שהעברת התפקיד תתבצע על הצד הטוב ביותר בתקופה זו. "בחמש השנים האחרונות ניתנה לי הזכות הגדולה ביותר של חיי לשרת את אזרחי מדינת ישראל באחד התפקידים המשפיעים והחשובים הקיימים בשירות הציבורי", אמר באב"ד.

יסיים את תפקידו. באב"ד(צילום: רוני כנפו)

"אני מודה לשר האוצר, משה כחלון, על האמון שנתן בי ועל כך שאפשר לי למלא את שליחותי הציבורית בצורה הטובה ביותר, ולאשתי ולמשפחתי על התמיכה רבת השנים שבלעדיה לא הייתי יכול לבצע את התפקיד. כמו כן מאחל לשר כץ הצלחה רבה במשרד האוצר. הצלחתו הצלחתנו", סיים באב"ד.

עוד בוואלה!

ההקלות פורסמו לציבור לפני שאושרו; תסיסה בממשלה: "בשביל מה הדיון?"

לכתבה המלאה

גם כחלון בדרך החוצה

בינואר האחרון הודיע שר האוצר משה כחלון להנהלת סיעת הליכוד כי הוא לא מעוניין להופיע ברשימת המפלגה בבחירות הקרובות. לפני כחודש, במסגרת הצגת התכנית הכלכלית לסיוע למשק בשל משבר הקורונה, ניצל כחלון את דבריו כדי להודיע על כוונתו לפרוש מהחיים הפוליטיים עם הקמת הממשלה החדשה.

"בנימה אישית - לאחר יותר מ-17 שנה בשירות הציבורי, שבהן נפלה בחלקי הזכות לכהן כחבר כנסת, כיו"ר וועדת הכלכלה, כשר הרווחה, כשר התקשורת, ובחמש השנים האחרונות כשר אוצר של מדינת ישראל, אני מתכוון עם הרכבת הממשלה החדשה, לפרוש מהחיים הפוליטיים", אמר כחלון. "בכל שנותיי עשיתי כמיטב יכולתי כדי לשרת את העם והמדינה. עשיתי זאת על פי ערכים יהודיים וציוניים שהובילו אותי מבית הוריי - לפעול למען צמצום הפערים בחברה הישראלית וקידום האוכלוסיות המוחלשות. אני מסיים את תפקידי בסיפוק. העשייה נעשית לא רק מהכנסת והממשלה, היא זורמות אצלי בדם. אני משוכנע שאמשיך לשרת את הציבור בכל מקום שבו אהיה, גם כאזרח מהשורה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully