"בני כלאיים שנוצרו בסקס בין חייזרים לאנשים ישרדו את הרס כדור הארץ"

דוקטור קוריאני המלמד בארצות הברית פיתח תאוריה כי החייזרים חטפו בני אדם על מנת לייצר בני כלאיים שישרדו שינויי אקלים קיצוניים שיביאו להרס האנושות: "הם לא עושים את זה בגללנו, אלא בשבילם"

12/05/2019
צילום מסך

"בני כלאיים שנוצרו על ידי סקס שבוצע בין חייזרים לבני אדם ישרדו את שינויי האקלים הקיצוניים שיחריבו את כדור הארץ" - את הטענה המוזרה הזאת לא העלה איזה אדם הזוי, או חובב קונספירציות, אלא דווקא מרצה דרום קוריאני בשם דוקטור יאנג-הי צ'י, שמלמד במרכז האוריינטלי באוקספורד. הוא מאמין בהימצאותם של חייזרים ובחטיפות תכופות של בני אדם שמתבצעות על ידם ואת הטענה האחרונה שלו והמוזרה מכולן, הוא העלה בספרו - "הימצאות חייזרים וסוף האנושות".

לפי אחד מתלמידיו, דוקטור צ'י מאמין שיש קשר בין מספר החטיפות על ידי חייזרים ושינויי האקלים. "ה-DNA שלנו הוא חשוב לשימור המין האנושי, וגם כדי ליצור מין חדש שיכול לשרוד את שינויי מזג אוויר. בנוסף, "לפי עדויות של כמה מאנשים שטוענים שנחטפו ע"י חייזרים, אותם בני כלאיים אלה הם בעלי רמת אינטיליגנציה גבוהה, כך שכנראה הם נוצרו כדי לפתור בעיות, ולהיות המנהיגים העתידיים", אמר צ'י לתלמידיו על פי עדויות שלהם.

עוד בנושא:
"סקס עם חייזרים זה הדבר הכי מהנה שעשיתי" - העדויות נחשפות בספר חדש
מומחים טוענים: חייזרים שמו אותנו בהסגר גלקטי - והם צופים בנו כמו בתכנית ריאליטי

עוד באותו נושא

"איבדתי את בתוליי לחייזרית עם חזה גדול": אנשים שנחטפו בידי חייזרים משחזרים את הרגע

לכתבה המלאה
  • חייזרים
  • חוצנים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully