פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אב הרגיש משהו במיטה שלו - ובטוח שתיעד רוח רפאים ישנה איתו

   "צפיתי בסרטון הזה כמה פעמים ואני לא רואה איך אפשר לזייף אותו": אב מוטרד הרגיש שמישהו יושב על מיטתו בכל לילה בזמן שישן והציב מצלמה כדי לתפוס את האשם. כשהתעורר צפה בתיעוד ונחרד לגלות שמישהו נוסף אכן משחק לו בין הסדינים - או שלא?

   אב הרגיש משהו במיטה שלו - ובטוח שתיעד רוח רפאים ישנה איתו
   REDDIT

   אב מוטרד שטען כי בכל לילה הוא מרגיש שמישהו זר מתיישב על מיטתו, הציב מצלמת רשת כדי לתפוס את הפורץ - וגילה למחרת דמות חשודה מסתובבת בחדר השינה שלו ונעלמת לאוויר. האב בטוח שמדובר ברוח רפאים ובתו שיתפה את הסרטון ב"רדיט" כדי לקבל את חוות דעת "המומחים". בסרטון שפורסם ניתן לראות מעין צללית של ראש מתגנבת אל מיטת האב, משחקת בשמיכה ונעלמת. בתו כתבה בפוסט: "אבא שלי הרגיש שמישהו מתעסק עם השמיכה שלו ושמישהו יושב על מיטתו בכל לילה אז הוא הציב מצלמה. זה מה שהוא ראה למחרת. אני מבוהלת לגמרי. תראו איך השמיכה מורמת מעלה ומה יוצא מהצד שלה. זה נראה שהוא מתמוסס באוויר".

   צפו וקבעו בעצמכם:

   My dad has been feeling his sheets being messed with and someone sitting on his bed in the night so he set up a camera. This is what he saw. I'm freaked tf out. Look at the sheets lifting up and what comes out of the side of it. It like dissolves in to thin air?? from r/Ghosts

   עוד בנושא:

   צמד רודפי הרוחות לא האמינו מה ימצאו בכלא הנטוש
   מבהיל עד מוות: רוח רפאים תועדה בבית חולים נטוש?
   שחקנית הפורנו כותבת לשוגר דדי המת שלה: "תפסיק לרדוף אותי"
   כוכבת ריאליטי טוענת שעשתה סקס עם רוח רפאים: "הרגשתי דברים שאני לא יכולה להסביר"