פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   החביא אקדח בבגד וירה - בגלל ריב על חנייה: פוענח הרצח בחולון

   לפני כשלושה שבועות התפתחה קטטה בחנייה בחולון, שבסיומה נכנס אחד מהמעורבים לבית העסק של משפחתו וירה למוות ביורי פודובני. אחרי שהמשטרה אספה עדויות וראיות כדי לבסס את החשד נגדו, הגיש בית המשפט הצהרת תובע נגדו. על פי החשד, אביו היה בין יוזמי הקטטה

   החביא אקדח בבגד וירה - בגלל ריב על חנייה: פוענח הרצח בחולון
   עריכה: טל רזניק

   המשטרה הודיעה היום (ראשון) על פענוח רצח יורי פודובני, תושב לוד שנורה למוות לפני כשלושה שבועות במהלך קטטה בחולון. בית משפט השלום בתל אביב הגיש הצהרת תובע נגד החשוד ברצח, אוראל זוית, שנעצר יחד עם אביו, החשוד בהשתתפות בקטטה. פודובני הותיר אחריו שלוש בנות - מליסה, התינוקת המשותפת לו ולאשתו סיגלית קרן, ושתי בנותיו מנישואים קודמים - כריסטינה וסאם.

   מהחקירה עלה כי ביום הרצח, בסמוך לשעה 13:20, התפתחה קטטה בין כמה גברים בחנייה ברחוב הבנאי 22. לפי עדויות הסכסוך החל בגלל מקום חנייה, אך גלש במהרה לקללות ולאלימות. על פי החשד, זוית שהיה אחד מהמעורבים בקטטה נכנס לבית העסק של בני המשפחה, הטמין אקדח בבגדיו וחזר לזירת הקטטה. כעבור דקות ספורות הוא שלף את האקדח, ירה בפודובני ונמלט מהמקום.

   עוד בוואלה! NEWS:
   שי ניצן מגיב למתקפות: לא שקלנו שום שיקול פוליטי בעניין נתניהו
   תיעוד: חייל סירב להציג תעודה בכניסה לרכבת - הותקף ועוכב במשטרה
   היכו ופרצו לביתה: שני גברים שדדו אישה טרנסג'נדרית בזנות

   יורי פודובני שנרצח בחודש שעבר בחולון (אתר רשמי , באדיבות המשפה)
   נרצח בגלל מריבה על חנייה. פודובני (צילום: באדיבות המשפחה)

   מותו של פודובני נקבע במקום על ידי הצוותים הרפואיים ובתוך שמונה דקות נעצר החשוד, בן 23 מחולון. בהמשך אותר אביו, מירבי זוית בן ה-46, שעל פי החשד היה בין יוזמי ומשתתפי הקטטה. השוטרים איתרו גם את האקדח ששימש לירי והוסלק בנתיב בריחתו של אוראל.

   לפי הודעת המשטרה, במסגרת החקירה שהופקדה על ידי צוות חקירה מיוחד במשטרת מרחב איילון ולוותה על ידי פרקליטות מחוז תל אביב, "אספה המשטרה עדויות רבות וראיות שונות וזאת על מנת לבסס את החשדות נגד החשודים , כל אחד על פי חלקו ומעורבותו". זוית ברצח הובא היום בפני בית המשפט שהאריך את מעצרו עד ליום חמישי הקרוב.

   יורי פודובני שנרצח בחודש שעבר בחולון יחד עם רעייתו ובתו (אתר רשמי , באדיבות המשפה)
   פודובני עם משפחתו (צילום: באדיבות המשפחה)
   יורי פודובני שנרצח בחודש שעבר בחולון יחד עם רעייתו ובתו (אתר רשמי , באדיבות המשפה)
   יורי עם משפחתו (צילום: באדיבות המשפחה)
   ירי ברחוב הבנאי בחולון , פברואר 2019 (אבי אשכנזי )
   זירת הרצח (צילום: אבי אשכנזי)