צילומים של נאס"א חשפו משהו מוזר מאוד ובלתי מוסבר באוקיינוס

בתמונת לוויין ששחררה נאס"א ניתן לראות נקודת חום חריגה בלב ים שומם. אחרי שחוקרים נמנעו לקבוע במה מדובר, חובבי הקונספירציות קפצו על המציאה

אסור לפספס
secureteam10

נאס"א פרסמה בשבוע שעבר תמונת לוויין החושפת "אנומליה תרמית" משונה באמצע האוקיינוס האטלנטי - מה שמעורר כעת (כמובן) גל של תיאוריות קונספירציה על חייזרים, בסיסים צבאיים תת קרקעיים וכדומה. במונח "אנומליה תרמית" הכוונה היא לנקודה על המפה בה נרשמה טמפרטורה גבוהה וחריגה מבדרך כלל - לה מתקשים כעת החוקרים למצוא את המקור. בדרך כלל הנקודה האדומה על המפה מצביעה על שריפה - רק שהפעם הטמפרטורה הגבוהה נרשמה בלב ים, כשאין שום יבשה או פעילות וולקנית שתביא לשינוי קיצוני בטמפרטורה.

התמונה פורסמה רק כעת, אולם צולמה ב-14 ביולי בשנה שעברה. לוויין סוכנות החלל Suomi NPP צילם תמונה "מזהה חום" בשטח של דרום אמריקה והאוקיינוס השוכן לו, אולם כמה מאות קילומטרים ממזרח לחוף הברזילאי, ניתן לראות בבירור נקודה אדומה מבודדת שמצביעה על חריגות תרמיות בלתי מוסברות לאזור. פטרישיה אוליבה, חוקרת באוניברסיטת מאיור, שהייתה מעורבת בעבר בפיתוח מערכת לגילוי אש, אמרה: "ברור שאש לא בוערת באמצע האוקיינוס. חייב להיות לזה הסבר אחר".

עוד באותו נושא

"פיצוץ ענק נצפה במאדים" - האם נאס"א מסתירה מאיתנו משהו?

לכתבה המלאה
רואים את הנקודה האדומה בלב ים? לכו תסבירו את זה (צילום: אתר רשמי, secureteam10)

עוד בנושא:

האם נמצאה ההוכחה הסופית שהנחיתה על הירח הייתה מבויימת?
צונאמי מפלצתי או נשק סודי? מדענים מנסים לפענח את תעלומת הנחשול הנעלם

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully