אחרי יומיים של חיפושים: אותרה גופת צעיר שטבע בכנרת

בשבת נכנס לאגם פארס כאמל נסאר, סטודנט לרפואה בן 22 מעראבה, יחד עם שני חברים על גבי מזרן. השלושה נסחפו למרחק 150 מטרים. אחד מהם נאסף על ידי כוחות ההצלה, השני הגיע בכוחות עצמו לחוף. לאחר סריקות נרחבות אותר נסאר. במקביל, נמשתה מהים בתל אביב גופת אשה בת 20

  • טביעה
  • כנרת

גופתו של פארס כאמל נסאר, צעיר בן 22 מעראבה, נמשתה הבוקר (שני) מהכנרת. נסאר נעדר מיום שבת האחרון, אז נכנס עם שניים מחבריו לאגם, בחוף ברניקי-צינברי, על גבי מזרן ים, ובשלב מסוים השלושה נסחפו למרחק של כ-150 מטרים מהחוף. כוחות השיטור הימי הצליחו לאתר את אחד מהצעירים כשהוא בריא אך באפיסת כוחות, וצעיר אחד הצליח להגיע אל החוף בכוחות עצמו, אך נסאר, סטודנט לרפואה בשנתו השנייה, נעדר ולא אותר, כאמור, עד הבוקר.

עוד בוואלה! News:
המסרונים חושפים: חשד להדלפת בחינות ההסמכה למתמחים ברפואת נשים
אסון בגליל התחתון: בן 3 טבע למוות בבריכה של צימר ביבנאל
"הילדים כלואים בחדרים": נחש הצפע שמעורר בהלה בפעוטונים בת"א

עוד באותו נושא

קפץ להציל צעיר שטבע לחופי חיפה - ונפגע אנושות בטביעה

לכתבה המלאה
מאז שבת ערכו כוחות השיטור הימי, בסיוע אזרחים, מתנדבים וארגוני הצלה, סריקות נרחבות באזור כדי לאתר את הצעיר, מהאוויר, על רצועת החוף ובתוך המים (צילום: חטיבת דובר המשטרה)

מאז שבת ערכו כוחות השיטור הימי, בסיוע אזרחים, מתנדבים וארגוני הצלה, סריקות נרחבות באזור כדי לאתר את הצעיר, מהאוויר, על רצועת החוף ובתוך המים. הבוקר, סמוך לשעה 06:00, אותרה גופתו של הצעיר. פרמדיק מד"א צורי נבות סיפר: "על גדות הכנרת חברנו לסירה של השיטור הימי שחילצה מהמים את הצעיר. הוא היה ללא סימני חיים, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו". ההרוג זוהה הבוקר על ידי משפחתו.

בתוך כך, גופת אישה כבת 20 נמשתה הבוקר מהים סמוך לחוף קרלטון בתל אביב לאחר שטבעה לפני מספר ימים.

הבוקר, סמוך לשעה 06:00, אותרה גופתו של הצעיר (צילום: חטיבת דובר המשטרה)
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully