סוחרת הסמים שרצתה לייקים מיררה בבכי כשנשלחה למאסר

מלינה רוברג' הודתה בהברחת 95 ק"ג קוקאין בשווי של 21 מיליון דולר יחד עם חברתהונענשה בחומרה על ידי השופטת: "התפתתה לסגנון חיים ראוותני". לרוברג', שתיעדה את מסעה לסידני באינסטגרם, אין אפשרות חנינה לפני מאי 2021

אסור לפספס
מערכת וואלה!

מלינה רוברג', הקנדית שסחרה בקוקאין באמצעות ספינת תענוגות שעשתה דרכה לאוסטרליה, נשפטה החודש לשמונה שנים בכלא. כזכור, רוברג' בת ה-24, תפסה כותרות בעולם כולו אחרי שסחרה יחד חברתה איזבל לגאס ב-95 ק"ג קוקאין, אך נעצרה במה שהיתה תפיסת הסמים הגדולה ביותר בהיסטוריה של אוסטרליה.

רוברג' תשב לפחות ארבע שנים ו-9 חודשים בכלא, כאשר תאריך השחרור הכי מוקדם שלה נקבע למאי 2021, שלושה חודשים אחרי שתפוג התקופה שבה אין לה אפשרות חנינה. רוברג' ניסתה להעביר את הסמים על גבי ספינת קרוז יוקרתית שעשתה דרכה לסידני, וגם דאגה לתעד באינסטגרם את המסע שלה עם חברתה מהמקומות האקזוטיים שבהם היא עשתה עצירות בדרך.

עוד בנושא:

כוכבת הפורנו וחברתה הודו בהברחת סמים בשווי 30 מיליון דולר במסע תענוגות
אלכוהול ברחובות, סקס בכיכרות: חגיגת סיום הלימודים ההזויה

עוד בוואלה!

MR. Something lounge - יפני בחליפה ביפו העתיקה

מערכת zap rest
לכתבה המלאה
שילמה ביוקר. מלינה רוברג' (צילום: אתר רשמי)

השופטת האוסטרלית של רוברג', קייט טרייל, תקפה אותה בחריפות בסיכום המשפט כשאמרה: "זה עצוב שהיא מחפשת להצדיק את קיומה הריקני בכמה לייקים היא תקבל ברשתות החברתיות. היא התפתתה לסגנון החיים הזה ולהזדמנות להעלות תמונות זוהרות באינסטגרם מרחבי העולם. זו עוד דוגמא להשפעה השלילית של הרשתות החברתיות על נשים צעירות".

טרייל, שקיבלה את זה שהמוטיבציה של רוברג' לסחור בסמים היתה כלכלית, אישרה שהיא היתה נסערת מאוד במשפט ונשכה את שפתיה, ניגבה את הדמעות מעיניה במהלכו ומיררה בבכי על מר גורלה. טרייל סיפרה גם שרוברג' החלה ביחסים מיניים עם אדם מבוגר ממנה בהרבה, ששימש כביכול השוגר דאדי שלה, המפרנס והתומך שלה. "הוא הקסים אותה, פינק אותה ולקח אותה למועדוני לילה", סיפרה טרייל.

תחשוב על מעשיה בכלא. מלינה רוברג' (צילום: אתר רשמי, אינסטגרם)

על פי הדיווח רוברג' היתה אמורה להרוויח בסביבות 100 אלף דולר מסחר בקוקאין בשווי 21 מיליון דולר. בסך הכול היא עזרה להעביר 52 קילוגרמים של קוקאין. רוברג' סיפרה שניסתה להבריח את הקוקאין לתוך סידני, כדי לשלם חוב שהיה לה לאדם ששמו לא פורסם. הקרוז עצמו עלה כ-22 אלף דולר, מה שהדאיג את אביה. "מי משלם על החופשה היקרה הזו?" תהה בפני בתו, שעזבה את הלימודים שלה לטובת השיט המפואר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully