פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הבן ביקש מהוריו "לחנך" את אישתו - והם חטפו אותה והרביצו לה

   דבביר קלסי בן ה-33 סיפר להוריו כי אישתו "אינה צייתנית", והם טסו מביתם שבהודו עד לארצות הברית כדי להכות אותה. השלושה נעצרו ועומדים מול אישומים חמורים

   הבן ביקש מהוריו "לחנך" את אישתו - והם חטפו אותה והרביצו לה

   הוריו של גבר בן 33 טסו מהודו עד לפלורידה כדי להכות את אישתו, לאחר שסיפר להם כי היא "אינה צייתנית". השניים נעצרו יחד עם בנם, דבביר קלסי, לאחר שרשויות החוק מצאו את אישתו עם חבלות על כל גופה. היא הוכתה והוחזקה בניגוד לרצונה, ובאחד המקרים אביה של בעלה אף איים עליה עם סכין מטבח.

   עוד ב"אסור לפספס"
   בגלל ריב על בחור: אירגנה אונס של חברתה - והעלתה לסנאפצ'ט
   כלה מיוסרת בחתונה שאירגן הנשיא - האם היא באמת לא רצתה להיות שם?

   טסו כדי להרביץ לאשת בנם (צילום מסך)
   הזוג בימים טובים יותר (צילום מסך, פייסבוק)

   קלסי ביקש מהוריו "להרגיע ולחנך" את אישתו, והם מיד הגיעו מביתם שבהודו לבית הנופש שלהם באיזור טמפה. על פי המשטרה, ההתעללות באישה נמשכה "במשך תקופה ארוכה". במהלך ויכוח בין הגבר והאישה בשבוע שעבר, היכה אותה קלסי נמרצות ובשלב מסוים הוריו הצטרפו אליו, כך נכתב בדו"ח המעצר של השלושה. בנוסף, הם אפילו פגעו בטעות בבנם בן השנה במהלך המריבה.

   בסופו של דבר התקשרה האישה להוריה, וכאשר הם שמעו כיצד הותקפה הם התקשרו למשטרה. השוטרים שהגיעו לבית ידעו שהחשודים נמצאים בפנים, אך אף אחד לא ענה לדלת כאשר דפקו. ממשרד השריף המקומי נמסר, כי האישה ניסתה לפתוח להם את הדלת ו"צעקה לשוטר שיציל אותה ואת בנה".

   טסו כדי להרביץ לאשת בנם (צילום מסך)
   האב עומד מול אישום של תקיפה עם נשק קטלני (צילום מסך)
   טסו כדי להרביץ לאשת בנם (צילום מסך)
   האם מואשמת באלימות במשפחה ועל כך שלא דיווחה על התעללות בילד (צילום מסך)

   בעלה ניסה לסגור את הדלת, אך השוטרים הצליחו להכנס לבית ועצרו אותו ואת הוריו. קלבי מואשם כי הרביץ לאישתו, החזיק אותה בניגוד לרצונה, התעלל בבנם ומנע ממנה את היכולת לחייג למשטרה. אביו עומד מול אישום של תקיפה עם נשק קטלני, בעוד אימו מואשמת באלימות במשפחה ועל כך שלא דיווחה על התעללות בילד. לפחות הסוף הוא טוב (יחסית) - האשה ובנה הפעוט הוצאו מהבית והועברו למקום בטוח.

   טסו כדי להרביץ לאשת בנם (צילום מסך)
   קלבי מואשם כי הרביץ לאישתו, החזיק אותה בניגוד לרצונה, התעלל בבנם ומנע ממנה את היכולת לחייג למשטרה (צילום מסך)