פרשת הצוללות

פרשת הצוללות: מזכיר הממשלה לשעבר צבי האוזר מסר עדות במשרדי להב 433

האוזר שימש בתפקיד בין השנים 2009 ל-2013. גם היועץ הפוליטי שלום שלמה, שעבד בעבר עם ראש הממשלה נתניהו ועם השר נפתלי בנט, נקרא להעיד במסגרת תיק 3000. במסגרת הפרשה נעצרו השבוע השר לשעבר מודי זנדברג ויועצים של השר יובל שטייניץ

צילום: אור רביד

חקירת פרשת הצוללות - עדכונים אחרונים

* היועץ הפוליטי שלום שלמה מסר עדות במשרדי להב 433, גם מזכיר הממשלה לשעבר האוזר
* שלמה היה בעבר יועצם של ראש הממשלה נתניהו ושל השר בנט
* היום הותר לפרסום כי תא"ל (מיל') שי ברוש נעצר במסגרת חקירת הפרשה
* ההתפתחויות האחרונות התאפשרו בעקבות עדותו של עד המדינה מיקי גנור

עוד בוואלה! NEWS

במרכז סוזן דלל מטפחים היום את העתיד של המחול הישראלי

לכתבה המלאה

היועץ הפוליטי שלום שלמה מסר אתמול (שלישי) עדות במשרדי להב 433 במסגרת פרשת הצוללות, תיק 3000. שלמה שימש בעבר יועצם של ראש הממשלה בנימין נתניהו, כששימש יו"ר האופוזיציה, ושל השר נפתלי בנט. גם מזכיר הממשלה לשעבר צבי האוזר, ששימש בתפקיד בין 2009 ל-2013, מסר עדות.

אתמול הותר לפרסום כי תת-אלוף (במיל') שי ברוש, לשעבר ראש מספן מודיעין בחיל הים ומפקד שייטת 13, נעצר בתחילת השבוע במסגרת חקירת הפרשה. לצד ברוש נעצר גם השר לשעבר מודי זנדברג, החשוד בלקיחת שוחד, במרמה ובהפרת אמונים.

בימים האחרונים נעצרו שניים מיועציו של השר יובל שטייניץ - רמי טייב וצחי ליבר. מעצרו של טייב, יועצו הפוליטי של השר, הוארך שלשום אף הוא ביומיים בחשד לעבירות של לקיחת שוחד, תיווך לשוחד, בקשירת קשר ובהלבנות הון.

עצור בולט נוסף הוא דוד שרן, לשעבר ראש הסגל של ראש הממשלה בנימין נתניהו, החשוד בקבלת שוחד. גל המעצרים האחרון התאפשר לאחר חקירתו של עד המדינה מיקי גנור, שתיווך בעסקת הצוללות מתאם התאגיד הגרמני "טיסנקרופ". בין גנור, קצין בחיל הים, לבין ברוש הייתה הכרות במהלך השירות הצבאי.

(עדכון ראשון: 19:10)

שלמה בכניסה למשרד להב 433, אתמול (צילום: אור רביד)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully