פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קורע: דוגמנית בתחתונים שיחזרה את "מלך האריות" - והתוצאה מביכה

   דוגמנית הלבשה תחתונה רצתה לשחזר עם גור האריות שלה את סצנת הפתיחה המפורסמת מ"מלך האריות" - אך ברגע האמת לאריה הקטן היו תוכניות אחרות שהשפילו אותה. ברשת טוענים לזיוף

   קורע: דוגמנית בתחתונים שיחזרה את "מלך האריות" - והתוצאה מביכה

   אמיתי או מזויף? דוגמנית הלבשה תחתונה רצתה לשחזר סצינה מוכרת מ"מלך האריות" בעזרת גור האריות החמוד שלה והרימה אותו מעלה מעלה בידייה - רק שלו היו תוכניות אחרות והוא השתין לכיוונה. עוקבי האינסטגרם שלה שצפו בסרטון חושדים שהוא מזויף ושהאריה לא באמת השתין עליה - אלא שזה מישהו מחוץ לפריים שמשפריץ עליה מים.

   הדוגמנית סבטה ביליאלובה בת ה-25, פרסמה בעמוד האינסטגרם הפופולארי שלה סרטון תחת הכותרת "סימבה" ובו היא מרימה את גור האריות שלה לצלילי השיר Circle of Life (מעגל החיים) כמו בסצינת הפתיחה של הסרט "מלך האריות" בה מציג הקוף רפיקי ליתר בעלי החיים את המלך העתידי שנולד. אחרי שזו הרימה את האריה - הוא, לכאורה, משתין הישר על פרצופה. משעשע ככל שיהיה, תגובתה של הדוגמנית והתזמון המפתיע העלו חשד בדבר אמינותו של הסרטון.

   עוד ב"אסור לפספס":

   מחדל בבית הכלא: אסירים הבריחו חשפנית לתא וצילמו את החגיגה
   צפו במסע הקסום והסוף העגום של הדובון בחלל

   "שתן? יותר כמו מים שמישהו מבחוץ משפריץ עליה", כתב אחד ואחר הוסיף: "זה מצחיק אבל לא אמיתי. יש שם איש מחוץ לפריים והוא משתמש בבקבוק כדי להשפריץ עליה מים".

   בסרטון צפו כבר יותר מ-840 אלף איש והוא זכה ל-5 אלף תגובות שרובן מפרגנות. כמו כן, היו גם כמה שלא אהבו את מה שראו, "תפסיקו להצטלם עם בעלי חיים שנמצאים בשבי ומנוצלים לרעה. תראו אכפתיות ואל תתמכו בניצול בעלי חיים".

   צפו בסרטון המלא:

   וזה מה שהיא עושה כשהיא לא משחקת עם אריות

   מה היא מנסה לשחזר כאן?