גבאי התעקש: " לא הצבעתי ליכוד"; מרגלית שלף תיעוד

במהלך העימות באולפן השקוף של וואלה! NEWS הצליח המתמודד על ראשות המפלגה מרגלית להעמיד את השר לשעבר במצב מביך. גבאי טען כי מעולם לא הצביע ליכוד, ואילו מרגלית שלף הוכחה מצולמת שטענה אחרת

מערכת וואלה! חדשות
עריכה: שמרית גולדשטיין

חבר הכנסת אראל מרגלית הצליח להעמיד את השר לשעבר אבי גבאי במצב מביך כשהצליח לחשוף אותו בשקר במהלך העימות שנערך היום (ראשון) באולפן השקוף של וואלה! NEWS. ח"כ מרגלית שאל את המועמד אם הצביע בעברו לליכוד, וגבאי השיב כי מעולם לא, אך משפחתו כן. השניים מתמודדים, לצד עוד שבעה על ראשות מפלגת העבודה.

"למה אמרת בתכנית של דנה ויס ב-29 ביוני 2015 שהצבעת ליכוד?", תהה מרגלית, ואילו גבאי השיב כי לא אמר זאת. "בוא תגיד את האמת בלי לשקר", ביקש מרגלית מגבאי. "לא הצבעתי, בחיי", הדגיש. "שם, אצל דנה (ויס) אמרת, ויש לי הוכחה", אמר מרגלית, והציג בטלפון הנייד שלו קטע וידאו שבו נראה גבאי בתכניתה של עיתונאית חדשות 2 כי הוא מודה שהצביע בעבר לליכוד.

"אני הצבעתי ליכוד? לא זוכר את זה", הגיב גבאי במבוכה. "אמרת שהצבעת ושיקרת שלא ועכשיו אתה רוצה להיות מנהיג מנהגת העבודה", הצהיר מרגלית, שמח מתגליתו. "ריבונו של עולם, שמח שאתה רוצה להצטרך", הוסיף. בשלב זה חזר גבאי על טענתו: "לא הצבעתי ליכוד".

לעימות המלא בין ששת המועמדים לראשות העבודה

העתיד כבר כאן

הבדיקה החכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי

בשיתוף שחל
לכתבה המלאה
מרגלית מראה את ההוכחה (צילום: ראובן קסטרו)
ניסה להתגונן ולא הצליח (צילום: ראובן קסטרו)

מרגלית הרבה לתקוף את גבאי בעימות ובשלב מסוים גם השחיל מכות מתחת לחגורה. חבר הכנסת, שססמתו בבחירות לראשות המפלגה היא "השמאלנים חוזרים", גינה את הניסיונות של גבאי למתג את מפלגת העבודה כמפלגת מרכז.

"אתה בעצמך אמרת רגע לפני הפריימריז שאתה איש מרכז", אמר גבאי למרגלית. "זה היה ריאיון באנגלית, כנראה שתרגמו לך אותו לא נכון", השיב מרגלית. "אנגלית אני יודע יותר טוב ממך", התגונן גבאי.

הסרטון ששלף מרגלית:

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully