פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   רב ממעלה אדומים נאשם באונס נערה שייעץ לה בנושאי לימודים

   לפי כתב האישום הרב, שסייע לנוער נושר, תקף מינית את המתלוננת פעמים רבות כשהייתה קטינה. בנוסף הוא נאשם שאיים על אמה, ובניסיון לשבש הליכי משפט. בשנת 2007 תקף לכאורה קרוב משפחה קטין

   אילוסטרציה גבר אזוק (ShutterStock)
   אילוסטרציה (צילום: ShutterStock)

   פרקליטות מחוז ירושלים הגישה אתמול (ראשון) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד תושב מעלה אדומים המשמש רב בתלמוד תורה ומטפל בין היתר בנוער נושר, בגין עבירות רבות של אונס ומעשי סדום. כתב האישום שהגיש עו"ד גלעד סוקולובר מייחס לנאשם תקיפה של קטינה, מעשה סדום בקרוב משפחתו, בעת שזה היה קטין, וכן סעיפים נוספים של עבירות איומים, שיבוש והדחה. בנוסף ביקשה הפרקליטות להשאירו במעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

   על פי כתב האישום, בשנת 2011 התבקש הנאשם לסייע למתלוננת ולשוחח עמה לאחר שנשרה ממסגרות לימודיות. כעבור תקופה החל לבצע בה מעשים מיניים רבים, בהם גם אונס ומעשה סדום, שלא בהסכמתה, שנמשכו בשנים 2012-2013, בעת שהייתה המתלוננת עדיין קטינה. בכתב האישום מוזכר גם מקרה שאירע לפני כעשר שנים שבו ביצע הנאשם מעשה מגונה בקרוב משפחתו הקטין, שאל חדרו נכנס בשעת לילה, בעת שזה ישן במיטתו.

   בנוסף הואשם הרב כי בחודש פברואר האחרון התקשר לקרובי משפחתה של המתלוננת במטרה לשבש הליכים ולהדיחם בחקירה. עוד נטען כי הנאשם התקשר בחודש שעבר לאמה של המתלוננת ואיים שיהרוס לילדיה את השידוכים ואף איים על המתלוננת שלא תגיש נגדו תלונה במשטרה.

   עוד בוואלה! NEWS:
   נתניהו על העימות עם הורים שכולים בכנסת: "מצר שהדברים נאמרו"
   שישה תושבי באר שבע מואשמים שתקפו ערבים ממניע לאומני
   ניצולת השואה מחכה 16 שנה לדיור ציבורי: "כמו פליטה במדינה"