פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   החשד לאונס הקבוצתי בהרצליה: נמצאו שרידי סם בבדיקת המתלוננת

   המשטרה בודקת האם שרידי סם שנמצאו בגופה של המתלוננת ניתנו לה מבלי שידעה עליו. עו"ד של אחד החשודים, בני 20 מהדרום: "מסרנו למשטרה חומרים שמעידים על מצב המתלוננת, מקווים שתבדוק את הראיות"

   החשד לאונס הקבוצתי בהרצליה: נמצאו שרידי סם בבדיקת המתלוננת
   צילום: יותם רונן, עריכה: שניר דבוש

   שרידי סם נמצאו בשתן של הנערה בת ה-17 שהתלוננה על אונס בהרצליה, ובמשטרה בוחנים היום (שלישי) אם החומר ניתן לה מבלי שידעה עליו או שצרכה אותו ביודיעין. שלושה חשודים במעשה נעצרו במהלך החג, מעצרם של שניים מהם, בני 20 תושבי הדרום, הוארך בצהריים עד ליום חמישי. מעצרו של בעל הדירה שבה התרחשו לכאורה המעשים הוארך אתמול ביומיים.

   על פי החשד, הנערה הכירה את אחד החשודים, בן 22, והגיעה עמו לביתו בהרצליה ביום שישי. בבית חיכו שני החשודים הנוספים, שביצעו בה לכאורה את המעשים במשך כמה שעות. במשטרה בודקים את טענת המתלוננת, שסירבה בתחילה להתלונן אך הסכימה לספר לחוקרי המשטרה על המקרה לאחר שחברתה עדכנה את המשטרה על האירוע. כל שלושת החשודים טוענים כי היחסים היו בהסכמה.

   עוד בוואלה! NEWS:
   תרזה מיי הודיעה במפתיע: הבחירות בבריטניה הוקדמו ל-8 ביוני
   נתניהו: "לקרוא לברגותי מנהיג פוליטי זה כמו לקרוא לאסד רופא"
   נחמן איטח נקבר: "הציל חיים ברגעיו האחרונים, לא כועסים עליך"

   פיגומים נפלו על בית קפה, רחוב יוניצמן, תל אביב. דצמבר 2016 (ניב אהרונסון)
   מעצר שניים מהחשודים הוארך עד יום חמישי (צילום אילוסטרציה: ניב אהרונסון)

   עו"ד דן באומן, המייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את אחד החשודים, חייל בשירות סדיר: "החשוד מסר גרסה מפורטת לגבי השתלשלות האירועים, וטוען בתוקף כי כל היחסים היו בהסכמתה המלאה של הצעירה. אנו סומכים על המשטרה שתבדוק את גרסתו של החייל ותאפשר את שחרורו".

   עו"ד ישר יעקובי, המייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את החשוד השני: "מדובר בבחור צעיר ללא עבר פלילי. הצעיר טוען כי כל היחסים היו בהסכמתה של הצעירה. כבר בשלב זה של החקירה ישנן אינדיקציות התומכות בגרסתו של הצעיר. מסרו למשטרה מלכתחילה שבטלפון של החשוד יש חומרים שיכולים לשפוך אור על המקרה, דווקא לטובת החשודים. משום מה, המשטרה לא ממהרת להקשיב לקולה של המתלוננת בזמן האירוע לכאורה. אנו מקווים שהמשטרה תבדוק בהקדם את הראיות שנמצאות בידיהם ואליהן הצבענו במהלך הדיון".