נושאים חמים

בחיים לא תנחשו איך נגיסי העוף האלה שברו את האינטרנט

נער בן ה-16 ביקש בטוויטר אספקה חינם של נאגטס מרשת המזון המהיר "וונדיז", והתבשר שיצטרך להשיג 18 מיליון ציוצים מחדש לציוץ שלו. אז הוא החל במשימה, והשכיח לגמרי את הסלפי המפורסם מהאוסקר

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

בסרטון – פרסומת לנגיסי העוף של וונדי'ס

עד היום, הציוץ הפופולרי ביותר בתולדות טוויטר היה התמונה המפורסמת שפרסמה אלן דג'נרס מהאוסקר של 2014 - אותו סלפי בלתי נשכח ומרובה כוכבים, ביניהם מריל סטריפ, בראד פיט, קווין ספייסי, ג'ניפר לורנס, בראדלי קופר ואחרים. דג'נרס בהחלט שברה אז את האינטרנט, עם 3.3 מיליון ציוצים מחדש, אולם בקרוב היא ככל הנראה תצטרך לפנות את מרכז הבמה לאלוף חדש ובלתי צפוי.

עוד ב"אסור לפספס":

רוצחת פסיכופטית בווידוי: "רצחתי שלושה אבל זה יכול היה להיות גרוע יותר. יכולתי להיות גם שמנה"
נחשפו המילים הראשונות של מי שנכלאה ונאנסה במשך 24 שנים ע"י אביה
צוות טלוויזיה חשב שמצא תנין באמצע הרחוב - אבל אז התברר מה זה באמת
הרגע המביך הזה בו את נדבקת למאהב בסקס ומובלת ברחוב לבית החולים

לבחור שעתיד להפוך לגיבור של טוויטר קוראים קרטר ווילקרסון, הוא נער אמריקאי בן 16 שלא פרסם סלפי מרובה כוכבים, ולמעשה, לא פרסם סלפי כלל, כי אם בסך הכל שאל את רשת המזון המהיר "וונדיז" כמה ציוצים מחדש יצטרך להשיג כדי לקבל אספקה חינם של נאגטס, לשנה.

"18 מיליון", היתה התשובה של מנהל המדיה החברתיתי של רשת המזון המהיר.

אז קרטר הצעיר יצא לדרך. ולמרבה התדהמה תוך שבועיים הוא כבר השיג יותר מ-3 מיליון ציוצים מחדש, ונמצא בדרכו הבטוחה לעקוף את דג'נרס ומי יודע, אולי גם להשיג אספקה שנתית של נאגטס. שיהיה בהצלחה ובתיאבון.

התשובה של דג'נרס

אגב, עד דג'נרס, הציוץ שצויץ מחדש הכי הרבה פעמים בתולדות טוויטר היה זה, של ברק אובמה, אחרי שנבחר לקדנציה נוספת כנשיא ארצות הברית: