שני ילדים, כבני 10, מצאו ביום שישי כלי נשק בזמן ששיחקו בחורשה סמוך לביתם בשכונת נווה רותם בפרדס חנה. הילדים שיחקו בחורשה ולפתע הבחינו בשקית ניילון מבצבצת מהאדמה, הם הרימו אותה ורצו לכיוון ביתם הנמצא בסמוך לחורשה. האב התקשר מיד למשטרה, ושוטרים שהגיעו למקום ערכו סריקות באזור ומצאו נשק נוסף.
שוטרי תחנת חדרה גילו כי מדובר בנשק מסוג קרל גוסטב ובחיפוש נרחב שערכו במקום, איתרו נשק נוסף מאותו סוג, כשבתוכו מחסנית. כמו כן, השוטרים מצאו שלושה כובעי גרב. הרובה שהיה בידי הילדים לא היה טעון. המשטרה פתחה בחקירה ומסתמן כי מדובר באירוע פלילי.
סגנית מפקד תחנת חדרה, רב פקד מרי דניאלי, אמרה כי במשטרה רואים "חשיבות גדולה לעובדה שהאזרח מצא לנכון לדווח באופן מיידי על האירוע". לדבריה, "מעבר להבעת אמון במשטרה, אין ספק שהדבר מנע פגיעה בנפש שכן, בחיפוש נרחב יותר שערכו השוטרים, אותר נשק ובתוכו מחסנית".
עוד בוואלה! NEWS:
פרסום ראשון: המשטרה מתנגדת לחוק המואזין - ומעדיפה לאכוף תקנות קיימות
בזמן התפילה: 25 הרוגים ועשרות פצועים בפיגוע בכנסייה בקהיר
הרוג ושני פצועים בקריסת גג בטון בדירה בשיפוצים בבני ברק
"נמנעה פגיעה בנפש": שני ילדים שיחקו בחורשה בפרדס חנה ומצאו רובה
שלומי גבאי
11.12.2016 / 13:37