חשד להצתה בגליל המערבי: כ-20 משפחות פונו מהיישוב טל-אל

לאחר שהושגה שליטה על האש באזור, ארבעה מטוסי כיבוי הוזנקו עקב התחזקות הלהבות בשל רוחות חזקות. התושבים הונחו מוקדם יותר לשוב לבתיהם ולא נגרם נזק לרכוש, אלא רק למטעים סמוכים. מחקירה ראשונית עולה שמדובר בהצתה

19/11/2016
צילום: דוברות כבאות והצלה מחוז חוף

כ-20 משפחות פונו הלילה (שבת) על ידי המשטרה מהיישוב טל-אל שבגליל המערבי בשל שריפה ביער סמוך. לאחר שהושגה שליטה על האש והתושבים הונחו לשוב לבתיהם, התגברו הלהבות וארבעה מטוסי כיבוי ושתי כבאיות הוזנקו לאזור - והשיגו שליטה על הלהבות בשנית. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי מדובר בהצתה.

מאז פרוץ השריפה בשעה 02:00 לערך, פעלו 21 צוותי כיבוי המונים 50 כבאים ו-28 כלי רכב פעלו במקום בסיוע מטוסים והשיגו שליטה על האש, שגברה שוב כאמור בשעות הבוקר. לא ידוע על נפגעים או על נזק לרכוש. 150 דונמים של יער ומטעים עלו באש.

עוד בוואלה! NEWS:
"לא עוד, יהודים": המינוי הבכיר והשנוי במחלוקת של טראמפ
דיווח בחאלב: 80 בני אדם נהרגו בתקיפות של המשטר ושל רוסיה
תמה ועידת האקלים הבינלאומית: "על טראמפ להצטרף למאמץ"

(עדכון ראשון: 07:21)

עוד בוואלה!

אפילו הפסקה ליום אחד מסוכנת: כיצד נראים חייה של מושתלת כליה?

בשיתוף האגודה לזכויות החולה
יותר מ-20 צוותי כיבוי פעלו במקום(צילום: צילום: דוברות כבאות והצלה מחוז חוף)

בשעות האחרונות עסקו יערני הגליל המערבי של קק"ל בטיפול בשתי שריפות נוספות שפרצו ביער אחיהוד וביער שגב. מקק"ל נמסר כי הרוחות המזרחיות החזקות המנשבות באזור גורמות להתפשטות האש, והציבור התבקש שלא להדליק אש בחניונים. "זוהי עונה מאוד מסוכנת, הכל יבש לאחר הקיץ הארוך ועל כן הסיכויים ביום כזה לשריפות שמתפשטות במהירות גדול מאוד, ועלול לגרום לנזק עצום", אמר שלי בן ישי, מנהל אזור גליל מערבי בקק"ל.

טל-אל, הלילה(צילום: צילום: דוברות כבאות והצלה מחוז חוף)
  • טל אל
  • שריפות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully