פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ראש הממשלה ורעייתו נפגשו עם מנהיגים מאפריקה בשולי עצרת האו"ם

   במהלך האירוע שבו נכחו יותר מ-15 מנהיגים מהיבשת אמר נתניהו כי ישראל "רוצה לשתף את הטכנולוגיות שלה עם אפריקה". אחריו נכחה רעיית ראש הממשלה בכינוס שאליו הוזמנה בידי אשת נשיא רואנדה

   ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה באירוע בהשתתפות 15 מנהיגי מדינות מאפריקה בשולי עצרת האו"ם. 23 בספטמבר 2016 (ספק 500)
   רעיית ראש הממשלה והגברת הראשונה של רואנדה, אתמול

   ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה השתתפו אמש (רביעי) באירוע מיוחד בשולי עצרת האו"ם בהשתתפותם של יותר מ-15 מנהיגים מאפריקה. "אני מאמין שישראל יכולה להיות שותפה מדהימה למדינות שלכם", אמר ראש הממשלה למנהיגים האפריקנים.

   "טכנולוגיה משנה הכול, והיא לא רק תקשורת - היא גם רפואה, חקלאות וחינוך. אנחנו רוצים לשתף את הטכנולוגיות שלנו אתכם", הוסיף ראש הממשלה.

   עוד בוואלה! NEWS:
   נתניהו ממשיך לנסות להתקרב לאפריקה: נפגש עם מנהיגים מהיבשת בארה"ב
   צעיר נרצח בחתונה בפרדס חנה: החתן והוריו נעצרו
   ניסיון דקירה בכניסה לקריית ארבע; המחבל נורה ונפצע קשה

   ביקור ראש הממשלה בקיגאלי, רואנדה. ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא רואנדה פול קגמה במהלך פגישתם במשכן הנשיא (לשכת העיתונות הממשלתית , קובי גדעון)
   ראש הממשלה ונשיא רואנדה בביקור בחודש יולי (צילום: קובי גדעון - לע"מ)

   לאחר האירוע, השתתפה אשת ראש הממשלה בכינוס נוסף שאליו הוזמנה בידי הגברת הראשונה של רואנדה, ג'נט קאגמה, אותה פגשה בביקורם של בני הזוג באפריקה בחודש יולי. האירוע התקיים תחת הכותרת "שיתופי פעולה חדשניים לנשים באפריקה" והתקיים על רקע התחזית הכלכלית המתפתחת של נשות אפריקה, ובה ניכרת התפתחותם של יחסים יצירתיים בין הסקטור הציבורי והפרטי כדי לשפר את החיים והקהילות ביבשת.

   קאגמה ציינה כי היא מאמינה שהגיע הזמן להבליט חלק מההישגים של התפתחויות הכלכלה ולשתף אחרים בתובנות שנלמדו. בין ישראל לרואנדה יחסים חמים, ובהם שיתופי פעולה בתחומים רבים.

   ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה באירוע בהשתתפות 15 מנהיגי מדינות מאפריקה בשולי עצרת האו"ם. 23 בספטמבר 2016 (ספק 500)
   נתניהו וקאגמה, אתמול
   ראש הממשלה בנימין נתניהו נואם בעצרת האו"ם, ניו יורק. 22 בספטמבר 2016 (לשכת העיתונות הממשלתית , קובי גדעון)
   "רוצים לשתף איתכם טכנולוגיות". נתניהו באו"ם, אתמול (צילום: קובי גדעון - לע"מ)