פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "את שייכת לבן כהן": העבריין שתקף מטופלת הואשם במעשה מגונה ואיומים

   לפי כתב האישום, כהן כפה את עצמו על המתלוננת במהלך מסיבה לשחרורו מאשפוז. הנאשם, שנפצע קשה בניסיון חיסול לפני חצי שנה, איים על האישה: "יש לך הורים? את בטח אוהבת אותם". הוא שוחרר למעצר בית

   "את שייכת לבן כהן": העבריין שתקף מטופלת הואשם במעשה מגונה ואיומים
   צילום: מאצ'י הוף, עריכה: יאיר דניאל

   פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (רביעי) כתב אישום לבית משפט השלום בעיר נגד העבריין בן כהן, בן 41 מרמת גן, בגין מעשה מגונה בכוח ואיומים במטופלת בבית חולים שבו היה מאושפז. כהן, שנפצע באורח קשה בניסיון חיסול לפני חצי שנה, נעצר ביום שישי לאחר מסיבת שחרור מאשפוז שארגנו לו חבריו בבית החולים שיבא בתל השומר. בית המשפט הורה על שחררו של כהן למעצר בית.

   לפי כתב האישום, בחקירתו הראשונה טען כהן כי הוא אינו זוכר את שאירע משום שהיה שתוי. בחקירתו השנייה הסביר כי מדובר בניסיון חיזור מצדו וייתכן שניסה לנשק את המתלוננת, אך כשהיא אמרה לו שאינה מעוניינת, חדל ממעשיו ולאחר מכן התנצל והסביר שהיה שתוי. בחקירתו השלישית הכחיש המשיב שאיים עליה והסביר שהשיחה על משפחתה הייתה חלק מהחיזור. הפרקליטות ציינה כי המתלוננת חששה תחילה למסור את גרסתה בפני השוטרים משום שפחדה מכהן.

   עוד בנושא:
   העבריין בן כהן נעצר בחשד שתקף מינית מטופלת בבית חולים
   הוארך מעצר בן כהן החשוד בתקיפה מינית; סנגורו: "המשטרה מחפשת אותו"
   העבריין החשוד בתקיפה מינית: "אולי עברתי את הגבול, אבל זה כלום"

   הוארך מעצר העבריין בן כהן החשוד שתקף מינית צעירה בבית חולים (ספק 500)
   בן כהן בבית המשפט, השבוע

   כהן אושפז לפני חצי שנה במחלקת השיקום האורתופדית לאחר ששתי רגליו נקטעו בניסיון החיסול. על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין אריאלה בן אהרון, באותה תקופה אושפזה גם המתלוננת במחלקה לאחר שרגלה נקטעה, ושהתה בחדר סמוך לזה של כהן. בלילה שבין חמישי לשישי האחרון, סמוך לשעה 2:00, נשמעו באזור בית החולים יריות שהעירו את הנפגעת משנתה וגרמו לבהלה ואי שקט במחלקת השיקום ובקרב המטופלים. בכתב האישום נטען כי כהן הטיל אימה גם על יתר המטופלים במחלקת השיקום. "אתם עבריינים אבל אני עבריין אמתי, מה שמעניין אותי זה נקמה", אמר להם.

   בסביבות השעה 3:00 שכבה הקורבן במיטתה כשהיא ערה וכמה מטופלים ישבו לידה והרגיעו אותה מבהלת היריות. בשלב זה נכנס לכאורה הנאשם לחדרה, בעודו יושב בכיסא גלגלים ומבוסם מאלכוהול, ניגש למיטתה, לחש באוזנה שהוא מעוניין לשוחח עמה ביחידות וביקש ממנה להוציא את יתר המטופלים מהחדר. הנפגעת, שהכירה את הנאשם בשמו ובתדמיתו העבריינית ביקשה מיתר המטופלים לצאת מהחדר ונותרה עמו לבד בחדרה כשהדלת סגורה, ומחוץ לדלת עומד מאבטחו של הנאשם.

   לפי כתב האישום, במהלך שהותו בחדר שנמשכה 20 דקות, אמר הנאשם לקורבן העבירה כי היא "סקסית ומדליקה" והוא מעוניין שהיא תהיה בת זוגו. היא הסבירה לו שאינה מעוניינת בקשר זוגי באופן כללי עם אף אחד. תואר כי הנאשם המשיך והפציר בה: "אני לא גבר בעיניך?", אך המתלוננת שבה והסבירה לו כי אינה מעוניינת בקשר.

   "את יודעת מי זה בן כהן?"

   עוד נכתב כי הנאשם לא הרפה ואמר לה: "את שייכת לבן כהן, את יודעת מי זה בן כהן?". בהמשך, אחז בידה השמאלית בכוח, משך אותה לכיוונו ואמר לה: "תסתכלי עליי". בידו השנייה החזיק לכאורה הנאשם בפניה ונשק לה על פיה. היא ניסתה להתרחק ולסובב את ראשה, אך הנאשם אחז בידה ובראשה בחוזקה ונישק אותה בפיה פעם נוספת.

   במהלך האירוע, בכתה המתלוננת וביקשה מכהן לחדול ממעשיו. בנוסף לכך, נטען בכתב האישום כי במהלך שהותו בחדר, אמר הנאשם לנפגעת, תוך ניצול "מוניטין" שמו כעבריין ובכוונה להפחידה: "איפה את גרה? יש לך הורים? את בטח אוהבת אותם" - ויצא מחדרה. בחלוף כחצי שעה, נכנס שוב כהן לחדרה. הוא ניגש למיטתה ואמר לה שהוא מתנצל אם עשה משהו לא בסדר ושפעל תחת השפעת אלכוהול.

   (עדכון ראשון: 12:23)