פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מזעזע: בתוך המזוודה נמצאה אישה ערומה שעברה אונס

   סרטון מסין מתעד אכזריות יוצאת דופן של אדם, שלפי החשד אנס ונעל אישה במזוודה ואז זרק אותה בפארק. למרבה המזל גבר אחר פתח את המזוודה לאחר ששמע ממנה זעקות לעזרה של אישה. הקורבן נמצאה כשהיא עירומה ולא ידעה מה האנס תכנן לעשות בה

   מזעזע: בתוך המזוודה נמצאה אישה ערומה שעברה אונס
   People's Daily, China

   תיעוד מלחיץ במיוחד של גבר מחלץ אישה שננעלה במזוודה, לאחר שלפי החשד נאנסה על ידי גבר אחר ש"השליך אותה בפארק". בסרטון המזעזע שפורסם השבוע בסין ניתן לראות עובר אורח פותח מזוודה נטושה, לאחר ששמע ממנה את הזעקות של האישה. הגבר שסחב את המזוודה לפארק זרק אותה, לאחר שהאישה התחילה לצרוח וקפץ לאגם סמוך כדי להימלט.

   לפי הדיווחים בתקשורת המקומית, אישה עירומה נמצאה לכודה בתוך המזוודה. גבר אחר שעבר במקום נתן לה את החולצה שלו, כדי שתוכל לכסות את עצמה. מספר נשים שהיו בפארק עזרו לה לצאת מהמזוודה, לפני שהגיעו למקום שירותי ההצלה.

   אישה שנאנסה נמצאה ערומה במזוודה (צילום מסך)
   עובר אורח פותח מזוודה נטושה, לאחר ששמע ממנה את הזעקות של האישה

   האישה סיפרה למשטרה שנאנסה והוכנסה בכוח למזוודה על ידי שכנה שאיים עליה בעבר ותקף אותה פיזית. לדבריה, היא לא ידעה מה הוא מתכנן לעשות בה לאחר מכן, אך מהמשטרה נמסר כי הוא ככל הנראה תכנן להלשיך את המזוודה לאגם בכדי להסתיר את מעשיו. הקורבן נלקחה לבית החולים שם עברה טיפול ומצבה הוגדר יציב. החשוד במעשים נלכד על ידי המון זועם וכוחות המשטרה לאחר ששהה שעה שלמה בתוך האגם.

   עוד בנושא

   נאנסה וכתבה על זה מיד באינסטגרם מזירת הפשע, כשהיא ערומה ובוכייה
   התלמיד צולם עוקב אחרי המורה - לפני שאנס ורצח אותה