מפץ פוליטי: ליברמן בדרך למשרד הביטחון

סקר: מפלגה בראשות יעלון, סער וכחלון תנצח את הבחירות

תנועה פוליטית בראשות השלושה תזכה ל-25 מנדטים, בעוד הליכוד מקבל 21 בלבד – כך על פי סקר של מכון סמית שפורסם ברשת ב'. המחנה הציוני מתכווץ ל-11 מנדטים בלבד, יש עתיד 13 והבית היהודי 10

מערכת וואלה! חדשות
צילום: משרד הביטחון, עריכה: אביב אירגז

מפלגה בראשותם של שר הביטחון לשעבר משה יעלון, שר האוצר משה כחלון ושר הפנים לשעבר גדעון סער עשויה לנצח את הבחירות עם 25 מנדטים - כך עולה מסקר שפורסם היום (שישי) ברשת ב' ונערך בידי מכון סמית. על פי הסקר, במצב כזה מספר המנדטים של הליכוד היה יורד ל-21 והמחנה הציוני היה צונח ל-11 מנדטים.

מבלי להכניס מפלגה בראשות יעלון, כחלון וסער לשקלול, עולה כי הליכוד תרד ל-28 מנדטים, המחנה הציוני ל-15 ויש עתיד תעלה ל-19 מנדטים. כחלון, לבדו, היה מקבל שישה מנדטים על פי הסקר. אם יש עתיד תתמודד מול המפלגה החדשה, היא תעלה רק בשני מנדטים - ל-13.

עוד ידיעות בוואלה! NEWS:
השר גבאי מתפטר: "מינוי ליברמן - הצפרדע שכבר לא יכולתי לבלוע"
יעלון על התפטרות גבאי: "מעריך אותו, הוכיח שאפשר אחרת"
קיצור הדרך לעונש מוות למחבלים וזכות הצבעה בחו"ל: עיקרי ההסכם

עוד בוואלה!

הישראלי הזה יהיה אלוף העולם במשחק שכולם מדברים עליו?

לכתבה המלאה
ייקח את המנדטים לליכוד? יעלון (צילום: ראובן קסטרו)

הבית היהודי, בין אם תתמודד מול מפלגה חדשה ובין אם לא, צפויה לעלות לעשרה מנדטים על פי הסקר. ישראל ביתנו הייתה עולה לשמונה מנדטים אם הבחירות היו נערכות היום, בין אם הייתה מתמודדת מול מפלגה חדשה ובין אם לא.

יהדות התורה הייתה נותרת עם שבעה מנדטים אם הבחירות היו נערכות היום, ואם הייתה מתמודדת בבחירות שבהן המפלגה החדשה, הייתה מקבלת שישה מנדטים. עוד עולה מהסקר כי מרצ הייתה נשארת עם חמישה מנדטים אם הייתה מתמודדת בבחירות שבהן המפלגה החדשה - ועולה לשישה אם הבחירות היו נערכות בהרכב הקיים.

זקוק לשותפים כדי להתחזק. כחלון (צילום: נועם מושקוביץ)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully