"שתיכנסי לאדמה": תושב נתניה מואשם ברצח פרודתו

אדלאו איילין, בן 32, מואשם שרצח את רעייתו בנפרד, סלמלק טסרה, במהלך ויכוח בדירתם. "בעודה צורחת ומנסה להתנגד, הוא שיסף את גרונה באמצעות הסכין", נכתב באישום. בתם בת ה-17 הייתה עדה למקרה

19/11/2015
צילום: ניב אהרונסון, אסף ברזינגר - תיעוד מבצעי מד"א; עריכה: גדי וינסטוק

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (חמישי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי מרכז נגד אדלאו איילין, בן 32 מנתניה, בגין רצח רעייתו בנפרד סלמלק טסרה לפני כשלושה שבועות. על פי כתב האישום, דרשה טסרה מאיילין לעזוב את דירתם משום שלטענתה שתה אלכוהול ולא תרם לפרנסת המשפחה. לאחר שדנו באפשרות שיתגרשו, התפתח בין השניים סכסוך בעקבות בקשתה של טסרה כי איילין יחתום על הסכם שבו הוא מוותר על זכויות בדירתם, אותה רכשה מבעלה מנישואים קודמים חודשים ספורים לפני כן.

עוד עולה מכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד דן כהן, כי איילין סירב לחתום על ההסכם ודרש מטסרה כי תסכים לקבל תשלום מזונות בסך 2,000 שקלים עבור שתי בנותיהם. יומיים לפני הרצח שוחחו השניים בטלפון. במהלך ויכוח שהתפתח ביניהם איים איילין ואמר: "שתכנסי לאדמה בעזרת השם".

עוד בוואלה! NEWS:
פגש את הישראלי לפני שנחת בסוריה: "הרמה המקצועית שלו הייתה נמוכה"
אחרי כ-400 הצבעות: אושר תקציב המדינה ברוב של 61 ח"כים
הדרוזים בישראל מנצלים את ריבוי הגופות בסוריה - כדי לקנות איברים

העתיד כבר כאן

בדיקה חכמה חושפת סיכון לשבץ מוחי - כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם שחל
זירת הרצח, לפני כשלושה שבועות(צילום: ניב אהרונסון)

ב-25 באוקטובר, על פי האישום, הגיע איילין לדירה כשסכין מטבח מוסתרת מתחת לחולצתו. הוא הודיע לרעייתו כי אינו מוכן לוותר על זכויותיו בדירה וויכוח פרץ בין השניים. במהלך הוויכוח התקשרה טסרה למשטרה ופנתה לצאת מהדירה. איילין אחז בידה של רעייתו, ובתם בת ה-17 שנכחה במקום אמרה לו שיעזוב את אמה תוך שניסתה להזיז את ידו.

"כרך את ידו סביב צווארה והחל לדקור"

בכתב האישום נכתב: "בתגובה, הרים איילין את חולצתו, שלף את הסכין וכן דחף את הבת, צעק עליה 'תעופי מפה' והבת נהדפה לאחור ונפלה על אחותה הקטנה. איילין גרר את טסרה למטבח בדירה, כרך את ידו סביב צווארה והחל לדקור אותה באמצעות הסכין".

שכנה ששמעה צעקות הגיעה לדירה, הכתה את איילין בכיסא וצעקה לעברו: "מה אתה עושה, תעזוב אותה, הילדים שלך". כאשר הסתובב איילין והביט בה היא נבהלה ונמלטה מהדירה. לאחר מכן "יצא איילין עם טסרה מהדירה, ובעודה צורחת ומנסה להתנגד למעשיו, הוא שיסף את גרונה באמצעות הסכין", נכתב באישום. צוותים של מד"א שהוזעקו נאלצו לקבוע את מותה במקום.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully