וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חשד: אב מראש העין התעלל מינית בבתו - יחד עם שני אחיה

25.8.2015 / 11:53

החקירה נגד השלושה נפתחה לאחר שהבת אושפזה בבית חולים בעקבות ניסיון התאבדות. על פי החשד, האב ובניו התעללו בבני משפחה נוספים והמשטרה גובה מהם עדויות יחד עם הרווחה. השלושה מכחישים את המיוחס להם

ניידת משטרה. ראובן קסטרו
החקירה נפתחה לאחר שהבת אושפזה עקב ניסיון התאבדות/ראובן קסטרו

גבר מראש העין נעצר היום (שלישי) בחשד כי תקף מינית ואף התעלל בבתו בת ה-24 יחד עם שני בניו הנוספים. מדובר במשפחה ובה שבעה ילדים בסך הכול, כאשר על פי החשד, שני האחים נהגו להתעלל באחותם ביחד עם האב במשך עשור. הם חשודים במעשי אינוס, מעשי סדום, מעשים מגונים, אלימות והתעללות נפשית.

החקירה בנושא נפתחה לאחר שהבת פונתה לבית חולים בעקבות ניסיון התאבדות. מחקירה ראשונית של משטרת ראש העין, עולה החשד כי האב התעלל ביחד עם שני בניו העצורים בבני משפחה נוספים, כאשר גם אצלם לא מדובר בהתעללות פיזית ונפשית בלבד, אלא גם בהתעללות מינית.

השלושה מכחישים את המיוחס להם, ויחד עם גורמי הרווחה ועיריית ראש העין, נגבות עדויות מיתר בני המשפחה. בכוונת המשטרה להביא את שלושתם לבית משפט השלום בפתח תקווה כבר בהמשך היום, ולבקש את הארכת מעצרם. במקביל, מתכוונת המשטרה להוציא צו איסור פרסום על זהות החשודים ועל פרטי החקירה, לאור רגישות המקרה ואופי העבירות.

עוד ידיעות בוואלה! NEWS:
"למרות שהתנאים בחולות קשים מאוד, זה עדיף מאשר לישון על הכביש"
ביקור אצל הבלאדים: נוודים קיצוניים שמתכננים את פעולת "תג מחיר" הבאה
כיצד מתגלגלת פסולת הפלסטיק שמושלכת לים - עד לצלחת שלנו?

1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully