"כמעט אסון": אישה חשודה שחתכה כבל סנפלינג לעובד ניקיון

לפי החשד, תושבת תל אביב חתכה את הרתמה שאליה היה מחובר מיכאל לייב בעת שהיה תלוי באוויר, לאחר ויכוח בין השניים. לטענת השוטרים, היא השליכה את מכנסיה מחלון הניידת ואיימה כי תתלונן שהם אנסו אותה

12/05/2015
צילום: ניב אהרונסון, עריכה: שניר דבוש

תושבת תל אביב נעצרה אתמול (שני) בחשד שחתכה את כבל הסנפלינג של עובד תחזוקה בעת שניקה את המרזבים בבניין שבו היא מתגוררת ברחוב ירמיהו בעיר. על פי החשד, הפועל הבחין בנעשה בזמן שהיה תלוי על הכבלים, בין שמיים לארץ, והצליח להגיע לקרקע בטרם נותקו. "היא תפסה את החבל, נכנסה אתו לכניסה, ובלי שאראה חתכה את החבל הכי גבוה שהייתה יכולה", אמר העובד מיכאל לייב. שופט בית משפט השלום בתל אביב ירון גת האריך היום את מעצרה ביממה.

טוב לדעת (מקודם)

שיטת לימוד שחיית חתירה חדשנית עושה שינוי מטורף בחיים

מוגש מטעם TI SWIM

מחקירת משטרת תל אביב צפון, בפיקודו של סנ"צ ניסים דאודי, עולה כי ועד הבניין שבו מתגוררת החשודה בת ה-36 הזמין אתמול בבוקר את שירותיה של חברת ניקיון המבצעת עבודות בגובה באמצעות סנפלינג. החברה התבקשה לנקות את מערכת הניקוז ממי הגשמים שהצטברו במרזבי הבניין. במהלך העבודה התלוננה כהן בפני העובדים כי הם לכלכו את מרפסתה, ודרשה מהם לנקות את המקום בהקדם. העובדים התחייבו שיעשו זאת בסוף יום העבודה, אלא שהתשובה לא סיפקה כנראה את המתלוננת, וזמן קצר לאחר מכן הבחין לפי החשד לייב במתלוננת בעודה מנסה לחתוך עם סכין את הרתמות המחוברות לגופו. העובד הצליח לרדת למטה ולהזעיק את המשטרה.

לקריאה נוספת:
תן כסף - קבל עיתון: שודד הבנקים שמותיר מזכרות. תיעוד
הפרקליטות ערערה על עונשו של גפסו; דורשת מאסר וקלון
מוטי חסין הוא הבכיר בארגונו של אברג'יל החשוד בהלבנת הון

"אני רוצה לחשוב שהיא לא עשתה את זה כדי לפגוע". הבניין שבו אירעה התקרית(צילום: ניב אהרונסון)

לדברי לייב, האירוע יכול היה להסתיים באסון. "התפתח ויכוח עם דיירת, שבהמשך התברר כנראה שהיא לא בריאה בנפשה. בעקבות הוויכוח, יותר נכון קללות והתפרעות בגלל כמה אבנים שנפלו פה, היא חתכה את הכבל. אני מאוד רוצה לחשוב שהיא לא עשתה את זה בכוונה לפגוע. לחתוך את החבל, במיוחד כשזה שני מטר מהקרקע, יכול היה לגרום לי לחבלה קשה", אמר.

שוטרי סיור של תחנת משטרת תל אביב צפון הגיעו למקום ועיכבו את החשודה לחקירה. לטענת השוטרים, היא החלה להתפרע בניידת ובשלב מסוים אף השליכה את מכנסיה מהחלון, תוך שהיא מאיימת כי תתלונן שאנסו אותה אם לא תשוחרר מיד. לטענת המשטרה, כהן המשיכה להתפרע גם במטה מרחק ירקון לשם הובאה, ואף תקפה שוטרת ואיימה על שוטרים נוספים.

זירת האירוע בתל אביב(צילום: ניב אהרונסון)
  • סנפלינג

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully