צילומים נועזים של המורה דלפו לרשת - וההורים זועמים שהיא לא פוטרה

הוריי התלמידים זועמים אחרי שגילו כי בית הספר לא יפטר את המורה שתמונותיה בעירום פורסמו ברשת. "זה מגעיל וצריכים לפטר אותה במיידי"

מערכת וואלה! חדשות

אהבתם? בואו להיות חברים שלנו

המורה לא פוטרה כי התמונות ישנות מדי (צילום: CEN)

מורה בבית הספר התיכון בעיר טרוויזו, איטליה, תמשיך לעבוד בבית הספר על אף שתמונות עירום נועזות שלה דלפו לרשת, כך דווח השבוע ב"דיילי מייל". ההורים של תלמידיה מסרבים להשלים עם החלטת בית הספר שלא לפטרה, אך מנהלת בית הספר מצדדת בה מכיוון שהתמונות צולמו לפני 15 שנה - הרבה לפני שהייתה מורה.

בחלק מהתמונות, שצולמו כשהמורה הייתה עוד סטודנטית, היא לא לובשת דבר מלבד תחתונים זעירים, ובאלו שהיא כן לבושה בהן - היא מופיעה בתנוחות פרובוקטיביות. עכשיו, כשהתמונות פורסמו והתלמידים זיהו שמדובר במורה שלהם, הוריהם הציפו את בית הספר בתלונות. אמא זועמת אחת אמרה לתקשורת המקומית: "אני לא מרוצה שאישה שמראה את השדיים שלה בתמונות פורנו מלמדת את הבת שלי. זה מגעיל וצריכים לפטר אותה מיד. הורה אחר אמר: "זה לא באמת פורנו, אבל זה מגרה. היא לא מודל טוב לחיקוי ולא מתאימה ללמד את הילד שלי".

עדויות אישיות

"כך נגמלנו מעישון ויצאנו מקבוצת סיכון"

לכתבה המלאה
"אני לא מרוצה שאישה שמראה את השדיים שלה בתמונות פורנו מלמדת את הבת שלי" (צילום: CEN)

מנהלת בית הספר, אנטוניה פיווה, מסרה בתגובה: "זה היה מזמן והתמונות מאוד ישנות. היא מורה נהדרת וכל תלמידיה משכילים מאוד. אין סיבה שהיא לא תמשיך לעבוד בבית הספר". המורה, המזוהה רק בשם "אניטה", סירבה להגיב בצורה רשמית אך אמרה שהיא לא זו שפרסמה את התמונות. מנהלת בית הספר הוסיפה: "היא לא אשמה בזה ולכן היא לא צריכה להיענש על מעשים של אחרים. היא נשארת".

"היא מורה נהדרת וכל תלמידיה משכילים מאוד" (צילום: CEN)
המנהלת מסרבת להיענות לדרישות ההורים לפטרה (צילום: CEN)
"היא לא אשמה בזה ולכן היא לא צריכה להיענש על מעשים של אחרים. היא נשארת" (צילום: CEN)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully