תלמידים תכננו לרצוח את המורה שלהם - עם נוזל חיטוי

לקבוצה של ילדים בני 9 נמאס שהמורה שלהם צועקת עליהם, אז הם תכננו לרצוח אותה בעזרת נוזלי חיטוי אנטי-בקטריאליים - לאחר ששמעו שהיא אלרגית להם

מערכת וואלה! חדשות
בית הספר היסודי "אלבה" שבניו יורק בו תוכנן הרצח (צילום: צילום מסך, google maps)

קבוצת תלמידי כיתה ד' מניו יורק תכננו לרצוח את המורה שלהם, בגלל שלטענתם "היא צועקת עלינו ללא סיבה". לאחר שנודע להם שהמורה סובלת מאלרגיה לחומרי חיטוי אנטי-בקטריאליים - הם בחרו לבצע את זממם על ידי פיזור נוזל חיטוי מסביב לכיתה.

התלמידים שתכננו את הרצח סיפרו על תכניתם לתלמידים אחרים, שסירבו לקחת חלק במעשה. אחד התלמידים מיהר לספר לאמו על המזימה והיא דאגה לדווח על כך להנהלת בית הספר וכך לעצור את תכניתם ההרסנית.

עוד בוואלה! NEWS

כמה שעות ביום באמת צריך להתאמן? עומר צורי עם כל הסודות

לכתבה המלאה
"המורה צועקת עלינו ללא סיבה" (צילום: ShutterStock)

מנהל בית הספר היסודי "אלבה" שבניו יורק דיווח על המקרה למשטרה והתלמידים נלקחו לחקירה. על אף שהתברר כי לילדים אכן הייתה תכנית לרצוח את המורה - המשטרה נאלצה לסגור את התיק מאחר שעל פי החוק לא ניתן לפתוח תיק פלילי לילדים מתחת לגיל 16 על מעשה שתוכנן - אך לא בוצע. כך או כך, לדברי חדשות WBKW, כשלהנהלת בית הספר ניתנה האפשרות להעביר עם הנושא לטיפול בית המשפט לנוער, היא החליטה לטפל בנושא במסגרת הבית ספרית.

"אני לא יודע עד כמה המורה אכן אלרגית לחומרים אנטי בקטריאליים - אך אם מדובר באלרגיה חריפה - זה יכול היה להרוג אותה", סיפר שריף מחוז ג'נסי, החוקר הראשי ג'רום ברוסטר, "התלמידים ידעו שהמורה אלרגית לזה והתלחששו ביניהם על הרעיון כי הם לא אוהבים אותה".

כך דיווחו בחדשות NBC2:

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully