"למה אתה לא מגן עליי?": קראו את תמלילי ההקלטות של זקן

ההקלטות של שולה זקן, שהותרו היום לפרסום, מגלות את היחסים שלה עם אהוד אולמרט, ומלמדות על ההתנהלות הבעייתית בצמרת. כאן מובאים הפרוטוקלים המלאים משורת פגישות בין השניים

צילום: עומר מירון, יותם רונן, טל אנגלנדר, דניאל בוק; עריכה: טל רזניק

הקלטות זקן - התמלולים המלאים: אחרי שבית המשפט העליון התיר אתמול (חמישי) לפרסם את שמונה הקלטות המלאות שהקליטה שולה זקן את ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט - מובאים כאן הפרוטוקולים המלאים. באחת ההקלטות, נשמע לכאורה אולמרט מציע לזקן תשלום חודשי של 10 אלפים דולר על כל חודש שתבלה בכלא, מעין "דמי שתיקה" שנועדו לשכנע אותה לא להפליל אותו בפרשת הולילנד. הקלטות שופכות אור על היחסים בין אולמרט וזקן, שבמשך שנים רבות שמרה עליו.

אלו התמלילים המלאים:
קובץ תמלול מספר 1
קובץ תמלול מספר 2
קובץ תמלול מספר 3
קובץ תמלול מספר 4
קובץ תמלול מספר 5
קובץ תמלול מספר 6
קובץ תמלול מספר 7

טוב לדעת (מקודם)

נובמבר סייל: ההזדמנות שלכם לנצח את הכאב - במבצע

לכתבה המלאה
זקן (צילום: מערכת וואלה! NEWS, מוטי קמחי)

בין ההקלטות גם שיחה בין זקן לבין אולמרט, אחרי שהאחרון לא נתן לה גיבוי בעדותו בפני בית המשפט, מה שסימן את הסדק ביחסי השניים. בחודש אוקטובר 2013, כשנשאל אולמרט על ידי התביעה אם היחסים של זקן עם שמואל דכנר, עד המדינה המנוח, היו מושחתים - הוא השיב: "שולה בעצמה תעיד פה בהמשך". למשמע הדברים יצאה זקן בכעס מהאולם.

התמלילים שנחשפו אתמול מלמדים על השיחה בין השניים בעקבות האירוע ההוא.

אולמרט: "שולה, כמו שאת לא שמעת את הזה שהוא אמר השופט שההתנהגות שלך שהיה בו צד משוחת, את קפצת והתחלת לצעוק 'הוא קובר אותי'. אני קובר אותך? אני קובר אותך?"

זקן: "אתה לא קובר אותי, לא אמרתי קובר אותי, (אבל) למה אתה לא מגן עליי?"

אולמרט: "תסלחי לי 'הוא קובר אותי...?'... ואת רק לא ידעת שבשירותים כשאת טרם נכנסת (לדיון בבית המשפט) ישב בצד השני גיא פלג (כתב המשפט של חדשות 2), ושמע כל מילה שאת אומרת. את נכנסת לשירותים של הגברים בטעות".

(עדכון ראשון: 18.12.14, 23:10)

אולמרט (צילום: נועם מושקוביץ)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully