מפגש טעון בפריז: הורי לי זיתוני - והדורסים

"אם לא פינית - לא עשית": מצעד הסלוגנים של נתניהו

ראש הממשלה נתניהו הוא אשף בהכנסת מטבעות לשון לסלנג העברי. מ"הם מפחדים" ועד "בוא נדבר דוגרי" - צפו בדירוג הסלוגנים של ראש הממשלה. מתוך המהדורה

המהדורה
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

החל משפטם של דורסי של לי זייתוני בפריז: שלוש שנים אחרי מותה, הוריה של לי זייתוני, איציק וקייט, ראו לראשונה את הדורסים של בתם כאשר הגיעו היום לבית המשפט בפריז לצפות במשפטם. החוק בצרפת שונה מהחוק הישראלי וכולל רק דיון אחד לפני מתן גזר הדין, שבסופו צפויים קלוד חייט ואריק רוביק לקבל מאסר של בין חמש עד עשר שנים. מחוץ לאולם עומדים עשרות פעילים מהקהילה היהודית וכן ישראלים שהגיעו על מנת לתמוך במשפחה ולבקש מהשופט להחמיר את עונשם.

מפחיתים את הסיכון למוות בעריסה: סיבת המוות אצל כשישה עד שבעה אחוזים מהתינוקות שנפטרים עד גיל שנה היא מוות בעריסה, כך עולה מנתוני משרד הבריאות שמתפרסמים היום. עונת החורף נחשבת לעונה המסוכנת מבחינת תמותת תינוקות ממוות בעריסה. אמנם מדובר בנושא שרב הנסתר בו על הגלוי, אבל בכל זאת הרופאים ממליצים על הימנעות מעישון ליד תינוקות ומהשכבתם על הבטן. צפו בהמלצות.

איש השבוע: אצלו הכול בסדר, בניגוד לזמר שהוא היה צריך להחליף בעקבות הוצאת שיר שנוי במחלוקת. השבוע הוא זכה מההפקר כשבבית הנשיא חיפשו זמר מזרחי שלא ירגיז אף אחד, ואין ספק שהם מצאו את הזמר המושלם. כאות הערכה לממלכתיות שלו המהדורה מעניקה לו כדור גלידה פרווה - בגביע, לא בכוס.

התחזית: הסערה הולכת ודועכת. מחר עוד ייתכן גשם מקומי, עם עלייה קלה בטמפרטורות, אבל עדיין קר מהרגיל בעונה. בשבת התחממות קלה נוספת.

צפו במהדורה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully