חשד: ניסה לרצוח את חברתו ולהתאבד; מצבה בינוני-קשה

לפי החשד, גבר כבן 40 כפת ודקר את בת זוגו בכפר סבא, כשהייתה ככל הנראה בחברת הקשישה בת ה-80 שבה טיפלה. האישה פונתה לבית החולים במצב בינוני-קשה, והקשישה נפגעה קל. הגבר נפצע בינוני

האישה נמצא כפותה בדירה ועם פצעי דקירה בפלג גופה העליון (צילום: שרון בוקוב)

חשד לניסיון רצח בכפר סבא: אישה כבת 40, נמצאה כפותה לכיסא כשהיא פצועה באורח בינוני-קשה בעיר, בדירת הקשישה בת ה-80 שבה היא טיפלה, ככל הנראה. מהמשטרה נמסר כי בן הזוג של האישה הוא זה שדקר אותה וככל הנראה לאחר מכן ניסה להתאבד. הוא נמצא במקום כשהוא פצוע באורח בינוני. הקשישה נפצעה גם היא באירוע, באורח קל בלבד. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.


עוד ידיעות בוואלה! חדשות:
נתניהו הורה להרוס את בתי המחבלים מהפיגוע בירושלים
בנט הציג בשידור חי תמונה של גופה מהפיגוע – וננזף
גנים ללא אבטחה בירושלים: "מפקירים את הילדים"

לפניות לכתב אבי אשכנזי: Aviash123@walla.co.il

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

לכתבה המלאה
הכניסה לבית שבו אירוע ניסיון הרצח, הערב (צילום: שלומי גבאי)

חובשים ופרמדיקים של מד"א הגיעו למקום והעניקו טיפול רפואי לשלושה, ולאחר מכן פינו את שתי הנשים לבית החולים מאיר בכפר סבא כשהצעירה סובלת מפצעי דקירה בפלג גופה העליון. הגבר, שסובל מחתך עמוק בידו, טופל בזירת האירוע ופונה גם הוא לבית החולים.

כוחות משטרה מחוץ לבית, הערב (צילום: שלומי גבאי)

חובש בכיר במגן דוד אדום, טיבי סאייב, היה מהראשונים שהגיעו למקום. "כשהגענו למקום השכנים קראו לנו להיכנס לדירה בבניין", שחזר. "באחד מחדרי הבית שכב על הרצפה גבר כבן 40 במצב בינוני עם חתך עמוק ביד והענקנו לו טיפול רפואי ראשוני על ידי הנחת חסם עורקים. בסמוך אליו, שכבה אישה כבת 40 במצב בינוני עד קשה, כשהיא בהכרה מלאה עם דקירה בפלג גופה העליון. אישה מבוגרת, כבת 80, שהייתה בחדר סמוך ונחבלה קלות בגפיים".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully