מסלול המוות של המטיילים הישראלים בהימלאיה

תרמיאלים מעידים כי בעל בית התה שבו שהתה קבוצת ישראלים שכנע אותם לצאת לדרך למרות מזג האוויר הקשה. את גופותיהם של שלושה ההרוגים מצאו חבריהם למחרת בטווח של 500 מטר זה מזה. מתוך המהדורה

המהדורה
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

מזגזג סדרתי: יותר משלוש פעמים זו כבר כנראה תופעה - שר החוץ האמריקני ג'ון קרי, שוב פלט בסוף השבוע אמירה שהכעיסה את ישראל, זכה למטח של ביקורת ואז במחלקת המדינה הכחישו וטענו שישראל הוציאה את אמירותיו מהקשרן. אחרי פליטת הפה על מדינת אפרטהייד וה"פוף", הפעם קשר קרי בין ההתגייסות לדאע"ש למדיניות הישראלית במשא ומתן עם הפלסטינים. כתבנו המדיני, אמיר תיבון, על מה שנראה כמו שיטת קרי: פולט, חוטף ומכחיש.

הצלחה ישראלית בהוליווד: בעוד הסרטים הישראלים, "גט" ו"אפס ביחסי אנוש", מקווים לזכות במועמדות בטקס האוסקר ובכך לקבל הכרה בינלאומית, ישראלים אחרים זוכים להצלחה המיוחלת בהוליווד. בין גל גדות שהוחתמה על סרט נוסף וצמד במאים שהוחתמו לעשות רימייק ב"סוני", נראה שהדרך לתהילה לא מחייבת פסלון מוזהב.

סוף סוף היורה כאן: למרות שבמהלך סוכות ירד גשם ברוב חלקי הארץ, היום אפשר להכריז רשמית על היורה. משעות הצהריים ובעיקר בערב צפוי להגיע רשמית הגשם הראשון ולשטוף את רוב חלקי הארץ. במקביל נרשמת ירידה חדה בטמפרטורות של יותר מחמש מעלות בין שבת לשני. חזאי ערוץ 10, טל שמאי, עם התחזית המלאה לשבוע סתווי במיוחד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully