טוען שהותקף על ידי הזמרת: "היא מזבלה, מקומה בכלא"

אלון כהן, שלדבריו הותקף בידי הזמרת המפורסמת בבית קפה בתל אביב, סיפר לוואלה! חדשות את גרסתו. "היא ליבתה את האש, והציעה כסף לסגור את העניין". הזמרת, שמכחישה מעורבותה בקטטה, העידה במשטרה

14/10/2014
צילום: אבי כהן, עריכה: יותם בן-דוד

"היא צריכה לשבת בבית סוהר. זה מקומה" – כך אמר אלון כהן, שהתלונן במשטרה נגד זמרת מפורסמת על כך שתקפה אותו בבית קפה "אלבי" בתל אביב. בצאתו היום (שלישי) מתחנת המשטרה בדרום העיר גולל כהן את האירועים שהתרחשו לכאורה ביום ראשון האחרון.

"ביום חג נעים ונפלא, חג הסוכות שבא עלינו לטובה, יצאתי להנאתי לשבת בבית קפה", סיפר כהן. "לצערי, נתקלתי בארגון הפשע של הזמרת, שקוראת לעצמה אשת תרבות, וכנראה שהיא אשת מזבלה, שהיא צריכה לשבת בבית סוהר. זה מקומה". יש לציין כי בתגובותיה לתקשורת טוענת הזמרת כי לא הייתה מעורבת בקטטה, שאכן אירעה בבית הקפה האמור לדבריה, אך מבלי שיהיה לה קשר לדבר.

עוד על התקיפה
הזמרת המפורסמת הוזמנה לתת עדות על התקיפה
זמרת מפורסמת עשויה להיחקר בשל תקיפה במסעדה בתל אביב
הזמרת המפורסמת מגיבה: ”לא הייתי מעורבת בשום קטטה”

טוב לדעת (מקודם)

הטיפול הטבעי שמנצח את כאבי הברכיים - בלי לצאת מהבית

מוגש מטעם אפוסתרפיה
"נתקלתי בארגון הפשע של הזמרת". אלון כהן(צילום: ניב אהרונסון)

כהן סיפר שקבוצת האנשים שעמם שהתה הזמרת תקפה אותו ודרשה שיעזוב את המקום. לדבריו, במקום התפתח ויכוח אלים, שבו השתתפה גם הזמרת: "היא קמה בעצמה וליבתה את האש". עוד טוען כהן כי לאחר שהבינה הזמרת כי כוח משטרה בדרכו למקום, היא הציעה לו סכום כסף כדי שלא יתלונן – שאותו סירב לקחת. "היא הציעה כסף לסגור את העניין. לא לקחתי מהמזבלה הזאת את הכסף כי היא ממש זבל. זה מה שיש לי לומר לה". עוד הוסיף כהן: "באירוע הזה היא ניסתה שלא אזמין אמבולנס, שאני לא אטפל בעצמי, שאני לא אביא משטרה – וגם ליבתה את האש".

הזמרת דרשה שכהן יעזוב את המקום? בית קפה אלבי בתל אביב(צילום: ניב אהרונסון)

כהן ציין כי מוטב שלא הייתה נחשבת לדמות ציבורית: "היא דמות לבית סוהר". לדבריו, "היא דמות שמסתובבת עם ארגון פשע, היא משלמת להם". היום זימנה המשטרה את הזמרת המפורסמת למתן עדות פתוחה. היא התבקשה להתייצב בשעות הצהריים בתחנת המשטרה ולמסור את גרסתה לאירוע, אך לא במסגרת חקירה תחת אזהרה.

התקיפה לכאורה אירעה במסעדה ברחוב הגדוד העברי בתל אביב. לטענת האיש, הוא הותקף במהלך ויכוח עם כמה סועדים שישבו סביב השולחן שבו ישבה הזמרת. לדבריו, הוא נפצע אך סירב להתפנות באמבולנס שהגיע למקום, ואף סירב להגיש תלונה במשטרה. לאחר שטופל במקום על ידי חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום הוא עזב את המקום. מאוחר יותר הגיע לחדר המיון בבית החולים איכילוב בעיר, כשהוא סובל משבר בידו. בשלב זה הסכים כהן למסור עדות בפני משטרת מרחב יפתח ובה סיפר את שאירע.

הזמרת המפורסמת(צילום: טל אנגלנדר)

הזמרת המפורסמת אמרה אתמול לוואלה! תרבות: "לא הייתי מעורבת בשום קטטה. הייתי בבית קפה אלבי, באמת היה שם בחור שהתפרע, וזה לא קשור אליי בכלל. אנשים טיפלו בו, ואפילו באו שוטרים. זה לא קשור אליי בכלל, בכלל, בכלל, בכלל. הייתי כאחד האדם לרגע קט, והלכתי". בתגובה לטענת האיש כי הציעה לכאורה דמי שתיקה אמרה "לא היו דברים מעולם. לא היה. שקר וכזב". ובתשובה לשאלה אם מישהו אחר שקשור אליה היה מעורב בקטטה אמרה הזמרת הידועה: "מה פתאום? באתי לבד!"

לא מעוניין בכסף. אלון כהן(צילום: ניב אהרונסון)
  • תקיפה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully