הרואין ומזומנים: פשיטה על ארגון יריב של דומרני

יחידת להב 433 פשטה על ביתו של מקורב לבני שלמה, עבריין שנושא בימים אלו עונש מאסר ואף ניצל מניסיונות חיסול. בפשיטה נתפסו כ-800 אלף שקלים, קוקאין, ציוד לשקילה וצ'קים

יוסי אלי
שוטרי להב תפסו יותר מ-800 אלף שקל במזומן בבית של המקורב לשלמה בחלץ, הבוקר (צילום: חטיבת דובר המשטרה, חטיבת דובר המשטרה)

שוטרי יחידת להב 433 פשטו הבוקר (רביעי) על ביתם של פעילים בארגון הפשיעה של בני שלמה, שנושא בימים אלו עונש של שנת מאסר. בפשיטה השוטרים תפסו יותר מעשרה גרמים של חומר החשוד כסמים מסוג הרואין וקוקאין וציוד לשקילתם וכן יותר מ-800 אלף שקלים במזומן. לצד אלו נתפסו עשרות המחאות ומטבע חוץ.

עוד על ארגוני הפשיעה בישראל:
אימפריית הפשע של האחים לביא ויאשה ישייב באילת
"מעדיפה תווית של נערת פיתוי מתווית של סמויה"
וינשטיין הציג תכנית חדשה למלחמה בפשע המאורגן

עוד בוואלה!

"קשה להסביר במילים את איכות התמונה. זה מסך מושלם לגיימרים"

לכתבה המלאה
יותר מעשרה גרמים של חומר החשוד כקוקאין והרואין (צילום: חטיבת דובר המשטרה, חטיבת דובר המשטרה)

השוטרים הגיעו עם בוקר לביתם של הפעילים במושב חלץ, שם מתגורר גם שלמה הנמצא בימים אלו מאחורי סורג ובריח בגין סחיטה ותקיפה בכוח של בעל סוכנות רכב. "המבצע מהווה צעד נוסף בפעילות ממוקדת וענפה שמבצעת המשטרה בשנתיים האחרונות במישור המודיעיני, המבצעי והחקירתי בנושא השימוש הפלילי במטענים ובאמצעי לחימה שונים", נמסר מיחידת להב 433.

שלמה, בן 34, נחשב ליריבו המר של שלום דומרני לאחר שנים של שיתוף פעולה הדוק ואף ניצל מכמה ניסיונות חיסול. היחסים ביניהם היה כה קרובים עד שבשלב מסוים, דומרני, הוותיק מבין השניים, נתן בידי שלמה את ניהול הארגון בעת ריצוי עונשי מאסר בכלא. דומרני אף נתן בו אמון מלא וטיפח אותו במסירות. אולם עם הכסף בא התיאבון ושלמה הקים בשנים האחרונות ארגון פשע משלו – "בגידה" שהובילה לסבב ניסיונות החיסול באשקלון בשנה האחרונה.

בעוד הארגון של דומרני מפורק כמעט כליל אחרי שורת ניסיונות חיסול והמאבק המשטרתי, שלמה החל לפרוח על גבו ואף צבר כוח גדול מאוד, בעיקר כוח כלכלי. כאשר ניסו אנשי דומרני לחסל את שלמה ביולי 2013 סמוך לצומת גבעתי, במשטרה עדיין לא הבינו באיזו מידה שלמה מהווה איום על דומרני. עתה, חרף העובדה ששלמה מרצה את עונשו בבית הכלא, נראה כי פעילי הארגון שלו ממשיכים לפעול במרץ.

הכספת בה נמצאו חלק מהכספים במושב חלץ, הבוקר (צילום: חטיבת דובר המשטרה, חטיבת דובר המשטרה)
במשטרה סופרים את הכסף שנתפס (צילום: חטיבת דובר המשטרה, חטיבת דובר המשטרה)
לצד החומרים החשודים כהרואין וקוקאין, נמצא גם ציוד המשמש לשקילה (צילום: חטיבת דובר המשטרה, חטיבת דובר המשטרה)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully