פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הדמיון הבלתי נתפס בין "הומלנד" לחטוף האמריקני

   סיפורו של בו ברגדאל, החייל האמריקני ששב הביתה לאחר חמש שנים בשבי הטאליבן, נראה כאילו נכתב ע"י התסריטאים של הסדרה "הומלנד". מתוך המהדורה

   הדמיון הבלתי נתפס בין "הומלנד" לחטוף האמריקני

   עוד במהדורה:

   כך נראות דירות בפחות מ - 600 אלף שקלים: מאז פורסמו הקריטריונים להטבת אפס אחוז מע"מ לזוגות שלא שירתו בצבא, האוצר ומשרד השיכון, מתווכחים על האם ניתן למצוא דירות חדשות במחיר כזה? דנה ירקצי כתבתנו, הלכה לחפש דירה למכירה בסכום הנמוך וגילתה שאי אפשר למצוא דירות חדשות, רק ישנות וגם אז מדובר במחסנים, צריפים ומסדרונות בגודל 10 מ"ר. צפו בדירות.

   "הדרך לדעות קדומות רצופה בכוונות טובות": ביקורת בעקבות חשיפת סיפורן של נערות מראשון לציון ממוצא אתיופי שהדרדרו לזנות בחמרות של האפריקנים בדרום תל אביב.
   אליאס אינברם, איש תקשורת ומרצה, התרגז על ציון המוצא האתיופי של הנערות, והוא חושב שהוא לא הכרחי ורק מעמיק את הסטראוטיפים הגזעניים כלפי בני העדה האתיופית.

   מחווה למי שחג השבועות רק מפזר לו מלח על הפצעים: הרגישות ללקטוז צוברת תאוצה בשנים האחרונות ושבעה מכל עשרה ישראלים לא יוכלו להנות מעוגות גבינה ובלינצ'ס בערב החג. איך בודקים אם אתם רגישים, אילו מוצרים לא חלביים מכילים לקטוז, כמה תשלמו עליהם ולמה מאוד לא מומלץ לתת לחתול לשמור על השמנת?

   התחזית: הלילה מעונן חלקית, מחר עלייה קלה בטמפרטורות ועדיין מעט מעונן. ברביעי חג השבועות, עלייה ניכרת של הטמפרטורות, ייעשה שרבי.

   צפו במהדורה המלאה.