וויליאם וקייט שוב בהריון? "הוא רמז להכין מתנה"

הנסיך הבריטי מבקר בימים אלה עם משפחתו בניו זילנד, שם פגש את האישה שסרגה את הצעיף לבנו ג'ורג'. לדבריה, הוא "זרק רמז" ואמר לה כי אולי בקרוב תצטרך לסרוג אחד נוסף

סוכנויות הידיעות
13/04/2014
צילום: רויטרס, עריכה: יאיר דניאל, קריינות: אביב אברמוביץ'

חובבי בית המלוכה הבריטי במתח: הנסיך הבריטי וויליאם רמז כי הוא ורעייתו, הנסיכה קייט מידלטון, עשויים להגדיל בקרוב את התא המשפחתי, ולהביא לעולם אח או אחות לג'ורג' הצעיר, שהגיח לעולם לפני תשעה חודשים ועורר התרגשות תקשורתית ברחבי העולם, ובאי הבריטי בפרט.

עוד חדשות מהעולם:
רוסיה לאוקראינה: "היזהרו מפעולה צבאית במזרח המדינה"
בתו של מורסי: "האדם בבית המשפט - איננו אבי"
עושה חשבון: ההכנסות של אובמה צנחו – וגם התרומות

אח או אחות קטנים בקרוב? הנסיכה קייט מידלטון עם בנה ג'ורג'(צילום: רויטרס)

הדוכס והדוכסית מקיימברידג' נמצאים בימים אלה בקצה השני של העולם, במסגרת ביקור רשמי בן 19 ימים באוסטרליה ובניו זילנד. את אור הזרקורים גונב כמובן הנסיך הקטן, שזהו עבורו ה"טיול" הגדול הראשון בעולם. אולם כעת ייתכן שעוד זמן לא רב, הוא ייאלץ לחלוק את אבק הכוכבים ולגלות בגרות לנוכח אח או אחות קטנים.

עוד בוואלה!

5 מסלולים יפים באזור השרון שאפשר לעצור ולהכין את הקפה המושלם

בשיתוף יצרנית הקפה - קפה לנדוור
"הכניס אותי בסוד העניינים". הדוכס מקיימברידג' עם רעייתו, הבוקר בדונדין שבניו זילנד(צילום: רויטרס)

בסוף השבוע ביקרו בני הזוג המלכותיים בעיר קיימברידג' שבמחוז נורת' איילנד בניו זילנד, ושם פגש וויליאם את סינתיה ריד. ריד, שהיגרה לפני שמונה שנים מבריטניה לניו זילנד, סרגה את צעיף הצמר שהיה המתנה הרשמית של ארצה החדשה לנסיך, כשזה נולד ביולי האחרון. לפי כמה דיווחים, וויליאם אמר לריד בפגישתם: "אולי תצטרכי לסרוג עוד אחד בקרוב!".

לפי הדיווחים העיקשים בכלי תקשורת שונים, ריד משוכנעת כי יורש העצר הבריטי היה רציני. "הדרך שבה וויליאם אמר את זה היה כמו לזרוק רמז, להכניס אותי בסוד העניינים", אמרה לכתבים. היא סיפרה גם שהדוכס מקיימברידג' דיווח כי הוא ורעייתו שבעי רצון מהצעיף הראשון, וכי "ג'ורג' לבש אותו הרבה". לחרושת השמועות מתווסף גם דיווח מסעיר עוד יותר, שלפיו בקבלת פנים שנערכה באחד הערבים האחרונים בביקור, הקפידה קייט לשתות מים ונמנעה ממשקאות אלכוהוליים. לא ברור אם יש ממש מאחורי ההשערות, ונראה כי תושבי הממלכה הנרגשים ייאלצו להמתין עוד כמה חודשים עד שהתמונה תתבהר.

"לבש את הצעיף הרבה". ג'ורג' הקטן משחק בקצה השני של העולם(צילום: רויטרס)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully