גופה חרוכה של חסר בית התגלתה במקלט בבת ים

צוות מהעירייה נקרא לבניין ברחוב מסריק עקב ריח רע שעלה ממנו, לאחר דליקה שפרצה לפני כשבוע. במהלך הניקיון אותרה גופת האיש, שנשרף למוות. היא הועברה למכון לרפואה משפטית

אבי אשכנזי, כתבנו לענייני פלילים
צילום: טל אנגלנדר, עריכה: יותם בן-דוד

גופת אדם חרוכה נמצאה היום (ראשון) ברחוב מסריק בבת ים. ככל הנראה, מדובר בחסר בית שנספה בשריפה שפרצה בבניין שבמקום לפני כשבוע. הגופה התגלתה במהלך עבודות לניקויו של המקלט, ובעקבות זאת הגיעו למקום כוחות משטרה ממרחב איילון במטרה לברר את נסיבות המקרה.

עוד בוואלה! חדשות:
מצת ותמונה מחתונה: כך נחשפה מעבדת נפץ בעולם התחתון
חמאס ציין עשור למות אחמד יאסין: "נרעיד את תל אביב"
הימין הקיצוני מנסה לכבוש את ערי צרפת

טוב לדעת (מקודם)

מדרסים בהתאמה אישית בחצי שעה - ואתם יוצאים לחיים חדשים

לכתבה המלאה
פינוי הגופה מהבניין ברחוב מסריק, היום בבת ים (צילום: ניב אהרונסון)

שושנה כהן, שאמה מתגוררת בבניין, סיפרה: "אני יודעת שהייתה פה שריפה לפני שבוע, ביום שישי בלילה". לדבריה, "היו פה מכבי אש שלא בדקו את מקור השריפה והלכו, ובמשך כל השבוע היה פה ריח מזעזע. גם במשך השבוע ניסו להזמין את העירייה, והם אמרו 'זה בטיפול, זה בטיפול', כל השבוע".

לדברי כהן, "היום הביאו שני אנשים שינקו את זה, כי הריח היה ממש בלתי נסבל. הוציאו את כל הזבל החוצה ואז הם ברחו ואמרו – 'לא עבודה, לא רוצים כלום, יש גופה למטה, גופה מפוחמת'. ניסיתי לרדת למטה לראות באמת אם יש גופה, אבל היה חושך כי כנראה התרופפה המנורה, ואז הגיעה המשטרה אחרי שעתיים עם מכבי האש". הגופה נלקחה למכון לרפואה משפטית באבו כביר על מנת לקבוע באופן ודאי את סיבת המוות.

לפניות לכתב אבי אשכנזי: Aviash123@walla.co.il

"כל השבוע אמרו שזה בטיפול" (צילום: ניב אהרונסון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully