מצלמה וחלונות מושחרים: ג'יפ ממוגן של מולנר נתפס

שוטרי תנועה עצרו את כלי הרכב לבדיקה שגרתית ברמת גן. הם גילו שנהג הרכב ובעליו מזוהים עם ארגונו של העבריין ונדהמו מכמות המיגון בו. הרכב הוחרם ולהב 433 פתחה בחקירה

יוסי אלי
04/12/2013

ג'יפ ששימש את ראש ארגון הפשע, עמיר מולנר, נתפס והושבת היום (רביעי) לאחר שהתברר כי הוא ממוגן בניגוד לחוק. כלי הרכב, מסוג טויוטה לנד קרוזר, נלכד ברמת גן בפעילות משותפת של שוטרי אגף התנעה ולהב 433 (היחידה הארצית למלחמה בשחיתות ובפשע המאורגן). הטיפול הועבר לחוקרי היחידה.

עוד על ארגון הפשע של עמיר מולנר:
הכירו את עמיר מולנר - אחד העבריינים הבכירים בישראל
”החשד - ארגון מולנר מאחורי פיצוץ רכב הפרקליט”
באפריל: מולנר ונסים אלפרון התפייסו

רכבו הממוגן בניגוד לחוק של אחד מאנשיו של העבריין עמיר מולנר שהושבת, 4 בדצמבר 2013. חטיבת דובר המשטרה
דלתו של הג'יפ שנתפס(צילום: חטיבת דובר המשטרה)

כלי הרכב, הנמצא בבעלות אחד מאנשיו של מולנר, נעצר הבוקר לבדיקה שגרתית בידי שוטרי אגף התנועה, כשאדם אחר המקורב לראש ארגון הפשע אוחז בהגהה. עד מהרה גילו השוטרים כי הרכב משמש, בין השאר, גם את מולנר עצמו. הם נדהמו מכמות המיגון בג'יפ ומיד יצרו קשר עם יחידה להב 433. בין היתר, בכלי הרכב נמצאה מצלמה שמצלמת ב-360 מעלות וחלונות מושחרים וממוגנים מפני ירי. לאחר התייעצות, הוחלט כי מיגון מסוג זה הוא אינו תקני ועל כן הוחלט להשבית את הרכב. במשטרה זימנו לחקירה את הנהג ובהמשך צפוי גם מולנר להיחקר בנושא.

מצלמה בתוך הג'יפ(צילום: חטיבת דובר המשטרה)

בחודש שעבר נעצרו שלושה חשודים המזוהים עם ארגונו של מולנר בחשד למעורבות בפיצוץ רכבו של הפרקליט הבכיר במחוז תל אביב. במשטרה חושדים כי הארגון אחראי לפיצוץ הרכב הריק, שחנה ברחוב דפנה הסמוך לבית המשפט. בפיצוץ לא היו נפגעים. צו איסור פרסום הוטל על שמו של הפרקליט, שמנהל בתקופה האחרונה כמה תיקים נגד גורמים בארגונו של מולנר.

טוב לדעת (מקודם)

הלחצן שיכול להציל את חייך במקרה חירום רפואי

מוגש מטעם שחל
הג'יפ שנתפס והוחרם(צילום: חטיבת דובר המשטרה)
רכבו הממוגן בניגוד לחוק של אחד מאנשיו של העבריין עמיר מולנר שהושבת, 4 בדצמבר 2013(צילום: חטיבת דובר המשטרה)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully