פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אלוף העולם בשחמט: אחד הגברים הסקסיים בעולם

   "ג'סטין ביבר של עולם השחמט", זה התואר שקיבל אלוף העולם החדש של משחק החשיבה האסטרטגי. הכירו את מגנוס קרלסן, דוגמן, פרזנטור ועילוי בשחמט. מתוך המהדורה

   אלוף העולם בשחמט: אחד הגברים הסקסיים בעולם

   עוד במהדורה:

   הסכם הגרעין מעורר חששות כבדים בישראל ובעולם הערבי. בעוד שנציגי המעצמות ואיראן יצאו מחויכים מאולם המשא ומתן בז'נבה, בישראל חוששים מ"נשק גרעיני בהפתעה". ראש הממשלה, נתניהו, מגדיר את ההסכם "טעות היסטורית". במסגרת ההסכם איראן תשהה חלק מהפעילות הגרעינית שלה ובתמורה תקבל הקלה בסנקציות. בעולם הערבי מרגישים שנשיא ארה"ב, ברק אובמה, שקידם את ההסכם "תקע סכין" בגבו של העולם הערבי.

   מה אמר אייל גולן לאביו במסדרונות המשטרה? בשבוע שעבר הפגישה המשטרה בין גולן לאביו במסדרון, בין חדרי החקירות. חגי אוזן מוואלה! תרבות מדווח על חילופי הדברים בין השניים. במקביל, נמשכת החקירה של החשודים והמעורבים בפרשה. הבוקר הוארך מעצרו של דני ביטון, אביו של גולן. הזמר עומר אדם מוסר את עדותו על אחת המסיבות, ובמשטרה מקווים שהפרטים שימסור ישפכו אור על מה שאירע שם.

   עובדים זרים בפריים טיים: מרוז פוסטנס ב"אקס פקטור" ועד לדונדיט ג'ון בכוכב הבא - האם תכניות הריאליטי-מוסיקה מובילות שינוי חברתי, או שמדובר בעוד סיפורי נסיכה שמייצרים רייטינג?

   התחזית: היום מעונן חלקית עם ירידה קלה בטמפרטורות, מחר מעונן עם התחממות ניכרת. יעשה חם ויבש מהרגיל לעונה.

   צפו במהדורה המלאה.