הישראלים אריה ורשל ומייקל לוויט זכו בנובל לכימיה. המהדורה המלאה

מחסור עולמי חמור בשוקולד צפוי בתוך כמה שנים

מחירי פולי הקקאו בעולם נמצאים בעלייה מתמדת לאור העלייה האדירה בביקוש בשנים האחרונות. בצל התחזית העגומה חיפשנו תחליף מתוק למכורים. מתוך מהדורת וואלה! חדשות

  • שוקולד
  • מחסור
המהדורה
מערכת וואלה!

עוד במהדורה:

נובל ישראלי אמריקני: פרופסור אריה ורשל, זכה היום בפרס נובל בכימיה. ורשל הוא הישראלי ה-11 שזוכה בפרס היוקרתי בתבל. ורשל חולק את הפרס עם שני חוקרים נוספים, אחד מהם פרופסור מייקל לויט, יהודי אמריקני. בראיון למהדורת וואלה! חדשות אומר דיקן הפקולטה לכימיה בטכניון, פרופסור אלון הופמן, שישראל היא מעצמה עולמית בכימיה.

תעוד: שחזור רגעי האימה של נועם בת ה-9 שהותקפה על ידי מחבל בפסגות. ארבעה ימים אחרי, השב"כ עדיין מגדיר את הארוע כפיגוע. הפלסטינים מדווחים על שני עצורים, ויום אחרי שנועם חזרה הביתה, ההורים משחזרים את הערב הנורא.

הכוורת הנשית של אובמה: הנשיא האמריקני מינה אישה לראש הבנק הפדרלי, וזו הפעם הראשונה שאישה מכהנת בתפקיד. מיפינו את הכוורת הנשית של הנשיא אובמה, והשווינו למצב העגום בישראל. ומי בכל זאת הפוליטיקאי שלומד מאובמה?

הכנסת מחפשת לוגו - סמל שייצג את בית הנבחרים שלנו ואת הערכים שלו. אז גייסנו מאיירים והכנו כמה הצעות מקוריות לסמל אלטרנטיבי לבית הנבחרים הישראלי.

התחזית, היום חם ויבש מהרגיל בעונה, הלילה קר ובהיר, מחר דומה, עם ירידה קלה בטמפרטורות במישור החוף.

צפו במהדורה המלאה של וואלה! חדשות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully