אירן מציגה: מכונה לכריתת אצבעות גנבים

השמועות על קיומה של המכונה נפוצו ברחבי אירן, אך לראשונה נחשפו התמונות שמאמתות את קיומה. הגנב גם ירצה 3 שנות מאסר ויקבל 99 מלקות. אזהרה: התמונות קשות לצפייה

28/01/2013

אחת מסוכנויות הידיעות הרשמית של אירן פרסמה ביום רביעי האחרון תמונות של כריתת אצבעות פומבית של גנב. בתמונות ניתן לראות גבר אשר אצבעותיו נכרתות בעזרת מכונה מיוחדת הדומה למסור סיבובי. בתמונות אפשר להבחין בשלושה גברים שפניהם מכוסים ועל ראשם ברדס מובילים אדם אשר עיניו מכוסות אל מכונה קטנה. בתמונה אחרת נראה אחד מהשלושה מחזיק את ידו הימנית של הגבר בתוך המכונה, בעוד אחר מפעיל אותה באופן ידני.

עוד בוואלה!

בעקבות ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאב: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
דיפולט(צילום: מערכת וואלה!, דיפולט)
אין תמונה(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

השמועות על עצם קיומה של מכונה זו נפוצו ברחבי אירן, אך רבים נחשפו אליה לראשונה בשל התיעוד, שעל פי הדיווח בוצע ביום שלישי. סוכנות הידיעות INSA דיווחה כי הגבר שמופיע בתמונה הורשע בבית המשפט בעיר הדרום מערבית שיראז באשמת בשוד, ניאוף ועמידה בראשות ארגון פשיעה. מלבד כריתת אצבעותיו, האיש נידון לשלוש שנות מאסר ו-99 מלקות.

אין תמונה(צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

אין עדי ראייה היכולים להצביע על המקום בו צולמו התמונות, אשר זכו לתפוצה נרחבת ברשת. משונה לראות כי בתמונות האיש נראה רגוע למדיי ולא ניכר כאב בפניו, ואפשר כי הוא סומם לפני מתן גזר הדין. רק בשבוע שעבר נתלו בפומבי שני גנבים בטהרן, לאחר שנתפסו במצלמת מעקב כששדדו גבר באיומי סכין. השלל, עליו נתלו, היה 20 אירו בלבד.

  • אצבעות
  • כריתה
  • איראן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully