פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חד"ש: "לא ניתן לחסום את נתניהו בלי המצביעים הערבים"

   חברי הכנסת מוחד ברכה ודב חנין הודיעו כי מפלגתם תומכת ביוזמת האיחוד בגוש השמאל כדי למנוע את חזרתו של נתניהו לשלטון. בתכנית: לעבור בית בית ולשכנע בוחרים לצאת להצביע

   על רקע הקריאות בגוש המרכז-שמאל ליצור גוש חוסם לנתניהו, ערכה היום (ראשון) תנועת חד"ש מסיבת עיתונאים שבה קראה לכל מפלגות השמאל והמרכז לשתף פעולה לחסימת ראש הממשלה בנימין נתניהו. במקביל התחייבה חד"ש לעשות ככל שביכולתה על מנת שלא לאפשר את חזרתו של ראש הממשלה לשלטון. במסיבת העיתונאים הציגו חברי הכנסת מוחמד ברכה ודב חנין את תכניתם בנושא, באמצעות העלאת ההצבעה בציבור היהודי והערבי המשתייך לשמאל.

   "בבחירות האחרונות 300 אלף מצביעים ערבים ו-700 אלף מצביעים יהודים, רובם מהמרכז ומהשמאל, נשארו בביתם ולא הצביעו", אמר ח"כ ברכה. "אם רק חמישית מהמצביעים האלה יגיעו לקלפי, אפשר יהיה להפיל את נתניהו. לא ניתן לחסום את שלטונו של נתניהו בלי המצביעים הערבים. המצביעים הערבים לעולם לא ייתנו ידם ליציאה למלחמה, אך לא ניתן לכונן שלום בלי תמיכתם הציבורית והאלקטורלית".

   איחוד בגוש השמאל? כותרות אחרונות:
   לפיד: לא נסכים להיות מפלגת המרכז היחידה בממשלה
   בכירים בליכוד: פרס מאחורי ניסיון האיחוד בשמאל
   לפיד מבהיר: "אפגש עם לבני, אך לא רוצה גוש חוסם"
   לבני יזמה פגישה עם ראשי הגוש - יחימוביץ' נענתה בחיוב

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   "בבחירות האחרונות 300,000 מצביעים ערבים ו-700,000 מצביעים יהודים נשארו בביתם". חנין וברכה (צילום: יח"צ)

   בימים האחרונים השיקה חד"ש קמפיין שבמסגרתו עוברים פעילי התנועה מבית לבית בציבור הערבי כדי לעודד אנשים לצאת ולהצביע. הפנייה נועדה בעיקר למצביעים צעירים, יהודים וערבים, ובמהלכה מבהירים הפעילים לאותם צעירים המשתייכים לשמאל כי מי שלא מצביע בבחירות הללו "מצביע בפועל בעד אביגדור ליברמן ונפתלי בנט".

   כל הדיווחים, העדכונים והפרשנויות - וואלה! בחירות 2013

   לדברי ח"כ דב חנין, "בבחירות האחרונות יצאו להצביע רק 53% מבעלי זכות הבחירה בציבור הערבי. יש בידינו אפשרות אמיתית לחסום את נתניהו, אם נדע להפיח גם במצביעים הערבים את התקווה והאמון שיהיה בידם להשפיע על מדיניות הממשלה הבאה".