פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הנעדרת מנתניה יצרה קשר עם משפחתה; תעתה בדרכה

   נעמה איצקוביץ', סטודנטית שומרת שבת שעקבותיה נעלמו בעת שהייתה בדרכה לבית ארוסה, הגיעה בטעות לאשדוד. כדי שלא לחלל שבת, היא שהתה בבית אדם דתי שפגשה עד צאת השבת

   נעמה איצקוביץ', תושבת נתניה בת 20, שנעדרה מביתה מאתמול - יצרה הערב (שבת) קשר עם בני משפחתה. איצקוביץ', שומרת שבת שעקבותיה נעלמו בעת שהייתה בדרכה לבית ארוסה במזכרת בתיה, סיפרה כי תעתה בדרכה, והגיעה לאשדוד. היא פגשה שם אדם דתי ושהתה בביתו במהלך השבת. כוחות גדולים של משטרה ערכו גם היום חיפושים נרחבים אחר איצקוביץ', ועלה חשש לחייה בשל נסיבות היעלמותה. "היא יצאה מהבית עם עוגה שהכינה לארוס שלה ומאז לא שמענו ממנה", סיפר אביה שביקש את עזרת הציבור באיתור בתו.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   צעירה נורמטיבית. נעמה איצקוביץ' (צילום: מתוך אינסטגרם)

   במהלך החיפושים הודו במשטרה כי על פניו אין סיבה נראית לעין להיעלמות איצקוביץ', וכי מדובר בצעירה נורמטיבית, שהייתה בדרך לארוסה, אליו תכננה להגיע לפני כניסת השבת. שוטרי תחנת נתניה ערכו כבר אתמול סריקות נרחבות בניסיון לאתרה, בסיוע מסוק ומתנדבים. במקביל לחיפושים בשטח, יצרו החוקרים קשר עם חברתה של נעמה, כיוון שהועלתה אפשרות שהגיעה אליה, אך גם החברה לא שמעה ממנה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   (צילום: מתוך אינסטגרם)

   במשטרה ניסו גם לבצע איכון לטלפון הסלולרי של הצעירה, אך ללא הועיל – מאז שיצאה מביתה היא לא השתמשה במכשיר. לדברי אביה, איציק, שהשתתף בחיפושים אחר בתו במהלך היממה האחרונה, נעמה יצאה מהבית כשהסוללה במכשיר הנייד כמעט מרוקנת. לדבריו, "לא היו שום סימנים שמשהו לא בסדר. הסימן היחיד שנעמה הראתה הוא שהיא מאוהבת – היא הכינה עוגה לארוס שלה והייתה בדרך לתת לו אותה. אין לנו שום ידיעה מה קרה בדרך מנתניה למזכרת בתיה". גם חבריה של נעמה נטלו חלק בחיפושים אחריה.

   לפניות לכתבת: mor.shimony@walla.com

   לקריאה נוספת:
   חברי הנעדר מחדרה: "הוא לא התאבד, אדם נורמטיבי"
   בתום שעות של חיפושים: נמצא בן ה-3 שנעדר בהר אדר
   חיפושים אחר צעירה מתל אביב שנעדרת מביתה

   עדכון ראשון: 15:34