נתיחת הגופות שנמצאו בכרמל: רצח ארוסתו - והתאבד

נתיחת גופותיהם של איהאם קדור וחכים כיוף העלתה כי כיוף רצח את אשתו לעתיד ולאחר מכן תלה את עצמו. במשטרה פועלים למניעת עימותים בין שתי המשפחות, שהתנגדו לקשר ביניהם

קובי מנדל
27/09/2012
צילום: שלומי גבאי, עריכה: יותם בן-דוד

(צפו בזירת הרצח, ביום המקרה)

טוב לדעת (מקודם)

בדיקה חכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי - כעת במבצע

מוגש מטעם שחל

משטרת מחוז חוף הודיעה היום (חמישי) כי מממצאי נתיחת הגופות של הזוג המאורס, איהאם קדור בת 19 מדליית אל-כרמל, ובן זוגה, חכים כיוף בן 25 מעוספיה, עולה כי כיוף רצח את קדור והתאבד. סגן מפקד תחנת חיפה זימן היום את שתי המשפחות ומסר להן את תוצאות הנתיחה. במשטרה פועלים למניעת עימותים בין שתי המשפחות, שהתנגדו לקשר בין השניים.

"יש כאלה שנהרגים מעודף אהבה - וזה המקרה הנוכחי". כיוף וקדור(צילום: פאנט)

השניים נמצאו ללא רוח חיים לפני כשבועיים ליד הכפר עין חוד, סמוך לכפר האמנים עין הוד שבכרמל. עובר אורח שעבר בקרבת מקום הזעיק את כוחות המשטרה שגילו את גופת הצעירה שרועה מחוץ למכונית, כשגרונה משוסף, בעוד גופת בן זוגה תלויה על עץ, סמוך לה. לאחר מציאת הגופות, בדקה המשטרה שלושה כיווני חקירה, בהם רצח והתאבדות, רצח כפול ואף אפשרות כי השניים יזמו התאבדות כפולה. יממה קודם לכן, הותקף כיוף ונפגע בראשו בידי שלושה מקרובי משפחתה של זוגתו - שנעצרו.

ראש מועצת עוספיה וואג'די כיוף, קרוב משפחתו של חכים, אמר לאחר המקרה כי מדובר "בטרגדיה מאוד קשה. יש כאלה שנהרגים מעודף אהבה - וזה המקרה הנוכחי. השניים מאוד אהבו ורצו להתחתן אך משפחתה לא רצתה בכך וכך החלו הבעיות. עדיין לא ברור מה אירע ואיך זה שיש סימני אלימות על גופו של הצעיר. אחרי נתיחת גופתו נדע יותר".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully