אישום: כרת ראשה של אשתו בשל סכסוך על קניית רכב

הנוק יאסו נאשם שחנק למוות את אשתו, ביצע בה מעשה מגונה ואז כרת את ראשה וטמן אותו בחול. בני המשפחה של האישה נכחו בדיון וצעקו לעברו: "הילדים חולמים על אמם בכל לילה"

רמי שני
שי מכלוף

(צילום: שי מכלוף, עריכה: גדי וינסטוק)

טוב לדעת (מקודם)

פיתוח ישראלי מונע כאבי פלטפוס ויש הדגמה חינם

לכתבה המלאה

כתב אישום הוגש בצהריים (חמישי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד הנוק יאסו, תושב באר שבע בן 41, הנאשם שרצח את אשתו שרה יאסו וכרת את ראשה לפני כשלושה שבועות בביתם בעיר.

הרוחות בדיון היום בבית המשפט היו סוערות. בדיון נכחו בני משפחתה של האישה, שצעקו לעבר יאסו: "הילדים חולמים על אמם כל לילה". לטענת בני המשפחה, אחד מילדיהם הקטנים של בני הזוג היה עד למעשים וראה את אביו חונק למוות את אמו.

על פי כתב האישום, בין הנוק לאשתו התפתח ויכוח סביב רצונו לרכוש מכונית. הוא נאשם שבמהלך הוויכוח הוא נטל סכין מהמטבח, הצמיד אותו לצווארה של אשתו, פצע אותה, אחר כך היכה אותה בגופה ובראשה, והמשיך לחנוק אותה עד שהיא התמוטטה על הרצפה כשהיא ללא הכרה. לאחר מכן אף ביצע בה מעשה מגונה.

אחד הילדים היה עד למעשה. שרה יאסו (צילום: דרור עינב, רפרודוקציה)

מכתב האישום עולה עוד, כי יאסו חתך את ראשה של אשתו באמצעות סכין, הכניס אותו לשקית ניילון, שטף את הסכין והחזיר אותו למקומו במגירה במטבח. אחר כך, נעל את חדר הילדים, לקח את השקית ובה הראש הכרות, נסע לשטח פתוח וקבר שם את השקית. יאסו נאשם שלאחר המעשה, הוא נסע לבית הכלא שבו הוא עובד בו כסוהר והודיע למשטרה כי הוא ואשתו ניסו להתאבד וביקש שישלחו ניידת לדירה. השוטרים במקום מצאו את גופת האישה, ומאוחר יותר הוביל יאסו את החוקרים למקום בו קבר את ראשה של אשתו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully