אלבום למזכרת מהחורף: תמונות מהשבת המושלגת

הצפון כולו לבן, בירושלים ירד רק שלג קל והירדן געש: רגע לפני שנפרדים מהשבת החורפית, וואלה! חדשות מגישה אלבום תמונות נוסף מהסערה, שאת רובו צילמתם אתם הגולשים

  • חורף
  • שלג
מערכת וואלה! חדשות

עם שוך הסערה, אפשר להתחיל לסכם: סופות שלגים השתוללו היום (שבת) באזור הצפון וצבעו אותו בלבן, אך בירושלים הבירה הורשה אכזבה: שלג קל המעורב בגשם אמנם ירד בעיר, אך לא נערם.

ביישוב מרום גולן, הנמצא בגובה של אלף מטרים מעל פני הים, החל השלג להיערם על הקרקע. תושב היישוב, שפי מור, סיפר בהתרגשות לוואלה! חדשות, כי "היישוב כולו התכסה לבן, אך בשלב זה מזג האוויר סוער מדי והתושבים מעדיפים להתכנס בבתים". גם הכפר בית ג'אן עוטה לבן לאחר שבמהלך הלילה החל לרדת בכפר שלג זו הפעם השנייה השנה. תושבים סיפרו לוואלה! חדשות כי גובהו של השלג מגיע עד כה לכארבעה סנטימטרים.

ראש מדור ניטור ונחלים ברשות הטבע והגנים, הלל גלזמן, סיפר כי "על אף שישנה אכזבה מבחינת כמות השלג, בצפון רמת הגולן השלג מוסיף לרדת ובירושלים ירדו פתיתי שלג". גלזמן הוסיף כי "בגליל המערבי ירדה במהלך היממה האחרונה כמות גשמים בהיקף של כ-100 מילימטרים, בגליל המזרחי ירדו כ-60 מילימטרים, בצפון רמת הגולן 80 מילימטרים ובדרום רמת הגולן והכינרת כ-30 מילימטרים, מה שהביא לעלייה של ארבעה סנטימטרים במפלס הכינרת.

אלבומים נוספים מסוף השבוע החורפי
הגולן נצבע בלבן: צפו בתמונות מסוף השבוע המושלג
שלג, רוחות וגלים: צפו בתמונות מהסערה הגדולה

וואלה! מזג אוויר

עוד בוואלה!

בשל ביקוש גובר לטיפול בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

לכתבה המלאה
(צילום: עומר מירון)
(צילום: עומר מירון)
(צילום: ספק 500, דויד ליבנך)
(צילום: ספק 500, תלמוד רפאל)
(צילום: ספק 500, זוזו דרוז)
(צילום: ספק 500, רון סגל)
(צילום: ספק 500, אלעד עלוש)
(צילום: ספק 500, ליה קסי)
(צילום: ספק 500, בסעים סוויד)
(צילום: ספק 500, אורטל רומי)
(צילום: ספק 500, מיכאל אלמקייס)
(צילום: ספק 500, בד מלול)
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully