מחבל שהגיע היום (ראשון) למחסום 'הקיוסק' שנמצא בסמוך לעיירה 'אבו-דיס' שבשטחי יהודה ושומרון שלף סכין וניסה לדקר את הלוחמים במחסום. לוחמי מג"ב שפעלו במחסום ביצעו ירי לעברו של המחבל וניטרלו אותו. אין נפגעים לכוחות הביטחון.
מחבל שהגיע היום (ראשון) למחסום 'הקיוסק' שנמצא בסמוך לעיירה 'אבו-דיס' שבשטחי יהודה ושומרון שלף סכין וניסה לדקר את הלוחמים במחסום. לוחמי מג"ב שפעלו במחסום ביצעו ירי לעברו של המחבל וניטרלו אותו. אין נפגעים לכוחות הביטחון.