וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עופרי בת ה-6 נפלה אל מותה מהקומה ה-16: "הענקת לנו כל כך הרבה אור ואהבה"

עודכן לאחרונה: 30.5.2024 / 13:56

עופרי גבאי בת ה-6 היא הילדה שנפלה מהקומה ה-16 בבניין בבאר יעקב אל מותה הטראגי. אמה יסמין ספדה לה: "מבטיחה ילדה אהובה שלי, שאין יום שלא אפקח עיניים ולא אחשוב עליך"

ירדה נפלה ממדרגות נעות במתחם מסחרי בבת ים/רשתות חברתיות

עופרי גבאי בת ה-6 היא הילדה שנפלה שלשום מהקומה ה-16 בבניין בבאר יעקב אל מותה הטראגי.
הדיווח על נפילת הילדה התקבל בשעת בוקר במוקד 101 של מד"א במרחב איילון. צוות שהגיע לזירה נאלץ לקבוע את מותה בזירה, ומשטרת רמלה חוקרת את נסיבות הטרגדיה.

לאחר הלוויתה שנערך בבית העלמין בבאר יעקב, יסמין אמה פרסמה פוסט מרגש בפייסבוק: "עופריקי שלי בהלוויה לא יכולתי לדבר המחנק והדמעות מעזיבתך בטרם עת גמרו עלי. קודם כל שתדעי ילדה שלי שאני מצטערת שלא הייתי שם איתך. בבוקר שהתעוררת אמרת לי אמא אני לא רוצה לגן, אני לא מרגישה טוב. חשבתי לעצמי שוב פעם הסרטים שהיא עושה. השעה כבר מאוחרת ועוד מעט אני מתחילה לעבוד, מנסה לשכנע אותך ולא מצליחה.

"לבסוף אמרתי טוב תישארי בבית אני הולכת לפזר את נוייה וירדן לא רצית לבוא איתי וזה בסהכ הכול 10 דקות. נעלתי את הדלת והלכתי, לא ידעתי ילדה אהובה שלי שהתחרטת לפחות כך אני משערת.
אחרת איזה סיבה יש לך לצאת למרפסת הרי את יודעת שאסור.

עופרי גבאי בת ה-6 היא הילדה שנפלה מהקומה ה-16 בבניין המגורים בבאר יעקב. באדיבות המשפחה
עופרי גבאי בת ה-6 היא הילדה שנפלה מהקומה ה-16 בבניין המגורים בבאר יעקב/באדיבות המשפחה
הזירה בבאר יעקב, 27 במאי 2024. מד"א
הזירה בבאר יעקב, 27 במאי 2024/מד"א

"איך אוכל לתאר את גודל הבור שנפער בי בעזיבתך. את האור והאהבה של כל הבית, ילדה עקשנית שעומדת על שלה כבר בהריון שהיית ברחם שלי היית כזו וכך גם רצית להיוולד לעולם בקיסרי במצב עכוז. היית קיסרית קטנה. מלכה שאת. הענקת לנו כל כך הרבה אור ואהבה. ילדה שבקלות עם חיוך כובש ואור בעיניים הייתה מתחברת לכל אחד ואחת בקלות. ילדה שעומדת על שלה, כשרונית בטירוף בציור, אוהבת איפור, תסרוקות, ושמלות ליידי קטנה, ילדה שקראה לעצמה אמא קטנה של נוייה וירדן, שתמיד דאגה לכולם, ילדה של נתינה.

"לא יכולה לתאר את המחנק והמועקה שאני חשה בלכתך. מבטיחה ילדה אהובה שלי, שאין יום שלא אפקח עיניים ולא אחשוב עליך ואקווה שאת מעל שומרת עלינו חזקים ומאוחדים כמשפחה. את חסרה לי פרח שלי. אוהבת אותך המון".

2
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully