וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בפעם השלישית השבוע: קריסת סלעים באזור השרון, הפעם בנתניה

עודכן לאחרונה: 22.2.2024 / 14:40

קריסת הסלעים אירעה הבוקר בטיילת המצוק בנתניה (בין חוף לגון לחוף סירונית). כזכור השבוע אירעו שתי קריסות נוספות באזור השרון, בשטח המוניציפאלי של המועצה האזורית עמק חפר

קריסת סלעים ממצוק בנתניה. 22.02.2024. החברה הממשלתית להגנות מצוקי חוף הים התיכון, אתר רשמי
קריסת סלעים ממצוק בנתניה. 22.02.2024/אתר רשמי, החברה הממשלתית להגנות מצוקי חוף הים התיכון

החברה הממשלתית להגנות מצוקי חוף הים התיכון מדווחת היום (חמישי) על קריסת מצוק נוספת, השלישית השבוע, הפעם בעיר נתניה. קריסת הסלעים אירעה הבוקר בטיילת המצוק בנתניה (בין חוף לגון לחוף סירונית). כזכור השבוע אירעו שתי קריסות נוספות באזור השרון, בשטח המוניציפאלי של המועצה האזורית עמק חפר.

בחברה שבים ומתריעים כי רצועת מצוקי השרון נמצאים בתקופה זו ברמת סיכון מיידית ומשמעותית, וכי ללא קידום הגנות ימיות ויבשתיות אנו צפויים להמשך קריסות ועלייה בסיכון. החברה שבה וקוראת לציבור הרחב לפעול במשנה זהירות ולהימנע משהיה בקרבה מסוכנת למצוקים.

בחברה הממשלתית שפועלת לקידום פתרונות הגנה ימיים ובכלל זה פרויקט רחב היקף להקמת 12 שוברי גלים בחופי נתניה, ממשיכים לקדם במרץ יחד עם הרשויות ומשרדי הממשלה גם את נושא ההגנות היבשתיות שנמצא בתחום באחריותן של הרשויות. יש להדגיש כי החברה השלימה זה מכבר את הקמתם של 6 מתוך 12 שוברי הגלים, הקריסה ארעה באזור שבו עתידים להיבנות 6 שוברי גלים נוספים - מכאן עולה ביתר שאת החשיבות של המשך הטיפול בנושא הגנות ימיות לצד מתן מענה תקציבי גם להגנות היבשתיות ולקדמן בדחיפות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully