לוינסון: "איוב קרא מונה להיות שר בגלל חנופה"; הח"כ השיב: "גזען"

העיתונאי חיים לוינסון ושר התקשורת לשעבר התעמתו, לאחר שלוינסון כינה אותו טיפש. קרא: "נגמרו ימי הפנקס האדום"

28/06/2022

חיים לוינסון (103fm ו'הארץ') כינה אתמול (שני) בתוכנית עם אראל סג"ל את השר לשעבר איוב קרא טיפש, ועלה היום לשידור וחזר בו מההשוואה הקשה שאמר על קרא: "אני חוזר בי מההשוואה לקופים, זה סתם היה מיותר, אבל אני לא חוזר בי מהנקודה", אמר, אך הוסיף: "איוב קרא מונה להיות שר התקשורת לא בגלל כישוריו, אלא רק בגלל יכולת החנופה המרהיבה לבנימין ושרה נתניהו".

קרא ששמע אתמול את הדברים, עלה לשידור והשיב: "הכישורים שלי יותר טובים מהמנהיג שלך המועדף, לפיד. אני עורך דין במקצועי. יש לי תואר שני מאונ' ת"א, אני קצין בכיר בצה"ל. אתה גזען כלפי ישראל השנייה", והוסיף: "נגמרו ימי הפנקס האדום. אם יש לך עוד אדם עם הכישורים שלי מהשמאל ומהימין, בוא נשמע אותך אומר את זה".

בהמשך דנו סגל ו-ורטהיים בשיח הפוליטי הסוער. ורטהיים אמר: "איפה שנוח לכם, אתם נגד הפוליטיקלי קורקט, ועל כל אמירה של איזה מבקר קולנוע מזדקן באיזו תחנה שאף אחד לא שומע, או זורק איזו הערה בפייסבוק, מריצים פה קמפיינים שלמים - בעוד שברשתות אומרים על שמאלנים, הומואים, נשים וערבים, דברים שאני בכלל לא רוצה להתקרב אליהם".

סגל אמר: "תגיד לי, אתה יודע איזה דברים עשו לי ולינון? שאני אקרא לך טוקבקים? יש מידה רבה של היתממות מצדך, כי הקהילה שלך תוקפת חזק על כל דבר שנאמר עליה".

  • חיים לוינסון

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully