בנט בטקס האזכרה לבן גוריון: "הממשלה מותקפת על עצם הרעיון של ישיבה יחדיו"

ראש הממשלה השיב לביקורת על ממשלתו במהלך הטקס הממלכתי לציון 48 שנים מאז מותו של בן גוריון. "אין נסיגה מיו"ש, אין מלחמה, אין התנתקות - אז על מה בעצם כל הדרמה?", אמר בנט, וקרא לאחדות. הרצוג: "המתיחות הפנימית בישראל הגיעה לשיאים"

10/11/2021
בווידאו: בנט באזכרה לבן גוריון בשדה בוקר (צילום: מרכז ההסברה)

ראש הממשלה נפתלי בנט אמר השיב היום (רביעי) לביקורת על ממשלתו ואמר כי היא מותקפת על עצם הרעיון של ישיבת מפלגות מהקצוות הפוליטיים יחדיו. "זו התפתחות מדאיגה", אמר בנט באומו בטקס הממלכתי לזכרו של ראש הממשלה לשעבר דוד בן גוריון לציון 48 שנה לפטירתו.

"בימים אלה אנחנו עדים להרבה רעש, הרבה צעקות, צווחות ואנחנו מנסים להבין מה מהות המחלוקת כיום, על מה המחלוקת", ציין בנט. "הרי אין נסיגה מיהודה ושומרון, אין מלחמה, אין התנתקות - אז על מה בעצם כל הדרמה? על מה כל הרעש? יש ממשלה שקמה בשם אותו עיקרון מאחד, והמתקפות עליה הן על עצם הרעיון של לשבת יחד, על עצם הרעיון שהמדינה גדולה מהשבט".

מלבד בנט, בטקס השתתפו גם נשיא המדינה יצחק הרצוג, שרים וחברי כנסת, מפכ"ל המשטרה יעקב שבתאי והרמטכ"ל אביב כוכבי.

עוד בוואלה!

שולחן שוק או מארז חגיגה? אם אתם אוהבים לאכול - זה הפתרון

וואלה! אוכל בשיתוף בורגרים
בנט בטקס האזכרה, היום(צילום: לשכת העיתונות הממשלתית, חיים צח)

"אנו זקוקים היום לממלכתיות יותר מבעבר", אמר הרצוג בנאומו. "נדמה שהמתיחות הפנימית בישראל הגיעה לשיאים. השליחות הזאת לחיזוק הממלכתיות מוטלת על כתפינו נבחרי הציבור. צריך להחזיר את הממלכתיות ליושנה. מותר לבקר ולעיתים רצוי לבקר אבל לא לשמוט את הממלכתיות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully