46 אלף שקל להופעות של אדיר מילר ועינת שרוף: ההוצאות של הקואליציה על ערב הגיבוש

עלויות אירוע גיבוש הקואליציה, שיתקיים בשישי הקרוב באולם אירועים במודיעין, יחולקו שווה בשווה בין מפלגתו של ראש הממשלה לזו של ראש הממשלה החליפי. ביש עתיד הגיבו לפניית וואלה! על השתתפותה של שרוף, הנחשבת מקורבת לשר לפיד: "אנחנו נשלם על אדיר מילר, וימינה עליה"

26/10/2021
בווידאו: ישיבת ממשלה, 24 באוקטובר 2021 (פול רשמי, אלכס גמבורג)

מפלגות יש עתיד וימינה ישלמו 46 אלף שקלים עבור הופעותיהם של הזמרת עינת שרוף והסטנדאפיסט אדיר מילר באירוע גיבוש הקואליציה שייערך ביום שישי הקרוב במודיעין. השתיים יתחלקו באופן שווה בסכום, ומעבר לכך, שתי המפלגות יממנו אולם אירועים, קייטרינג והוצאות נוספות באלפי שקלים.

החלק המרכזי באירוע יהיה ההופעות של שרוף ומילר. שרוף נחשבת מקורבת מאוד ליו"ר יש עתיד, שר החוץ יאיר לפיד. האחרון חיתן את בתה של הזמרת, ושרוף עצמה נתנה בעבר ערבות כספית גבוהה ליש עתיד, וכן תרמה למפלגה לפחות פעם אחת. בן זוגה, תמיר הרפז, נמנה על רשימת המייסדים של המפלגה. הדבר עורר תמיהה לאור העובדה כי אנשי יש עתיד היו מעורבים בהפקת החלק האומנתי של יום הגיבוש.

לאחר פניית וואלה! אמרו גורמים במפלגה בתגובה כי "יש עתיד תכסה את ההוצאה הכספית של הופעת אדיר מילר, וימינה תממן את ההוצאה של עינת שרוף".

עוד בוואלה!

בעקבות יום הזיכרון לטבח בכפר קאסם: בקואליציה שוקלים לדחות את יום הגיבוש

לכתבה המלאה
נחשבת מקורבת מאוד ליו"ר יש עתיד. לפיד ושרוף(צילום: מערכת וואלה!, שלומי צ'יקונה)

בקואליציה החליטו היום לא לדחות את יום הגיבוש שתוכנן להתקיים ביום שישי, למרות היעדרות צפויה של חברי מפלגת רע"ם, בשל יום הזיכרון לטבח בכפר קאסם, שחל באותו יום. עוד קודם תכננו המפלגות לערוך את האירוע במועדון "הגריי" ביהוד, אך בשל תלונות של חברי כנסת דתיים על היעדר כשרות במקום, האירוע ייערך באולמי "האחוזה" במודיעין. בהזמנה שנשלחה היום לחברי הקואליציה נכתב בין היתר כי לא תתאפשר כניסה של עוזרים והאירוע ייערך בהשתתפות ראש הממשלה, שרים וחברי כנסת בלבד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully