ניצב המשטרה על האמירה של סמוטריץ': "לא שווה התייחסות, מאדם אחר הייתי נעלב"

ניצב ג'מאל חכרוש, הממונה על סיכול הפשיעה ביישובים הערביים, אמר באירוע שבתרבות שהאמירה של הח"כ ממפלגת הציונות הדתית לא "ריגשה" אותו, וכי "היום הוא נגד ערבים, ומחר נגדך". ברביעי אמר סמוטריץ' בכנסת לח"כים הערבים: "אתם פה בטעות כי בן גוריון לא גמר את העבודה"

16/10/2021
בווידאו: ניצב ג'מאל חכרוש על סמוטריץ': "לא שווה התייחסות, מאדם אחר הייתי נעלב" (מערכת וואלה!)

ניצב ג'מאל חכרוש, הממונה על סיכול הפשיעה ביישובים הערביים במשטרת ישראל, אמר היום (שבת) כי האמירה של ח"כ בצלאל סמוטריץ' (הציונות הדתית) על הציבור הערבי וחברי הכנסת הערביים "לא שווה התייחסות". עוד אמר על סמטריץ' כי "מאדם אחר הייתי נעלב". את הדברים אמר חכרוש לרועי כץ במסגרת אירוע שבתרבות בבאר שבע.

ביום רביעי אמר סמוטריץ' במליאת הכנסת לחברי הכנסת הערבים "אתם פה בטעות כי בן גוריון לא גמר את העבודה ב-48". כשחכרוש נשאל על האמירה הזו, הוא אמר כי "כל אמירה שנאמרת עדיף לפעמים לבדוק מי אמר אותה, וכשמגלים מי אמר אותה - לפעמים לא שווה להתייחס אליה".

עוד בוואלה!

אם את חולת שופינג, ממש אסור לך לעשות את הטעות הזו

מערכת וואלה! בשיתוף ישראכרט
האמירה של סמוטריץ' "לא שווה התייחסות". חכרוש, היום(צילום: אתר רשמי, דוברות עיריית באר שבע)
אמר לח"כים הערבים "אתם פה בטעות כי בן גוריון לא גמר את העבודה ב-48". סמוטריץ'(צילום: ראובן קסטרו)

לדברי חכרוש, הוא לא "התרגש" מהאמירה, וציין כי "מאדם אחר הייתי נעלב", אך לא מסמוטריץ'. "האם זו אמירה ראשונה שלו? לא ראשונה ולא שנייה. היום נגד ערבים ומחר נגדך יהיה", אמר חכרוש.

במהלך האירוע חכרוש התייחס גם לכך שלראשונה ישנה מפלגה ערבית בקואליציה, ואמר כי ההחלטה של רע"ם להצטרף הייתה "החלטה אמיצה בעיניהם, שינצלו את התקופה הזאתי כדי לעשות את השינוי, שינוי שהוא נדרש". כשנשאל על האפשרות שכניסתן של מפלגות ערביות נוספות לקואליציה תוביל לשינויים עבור הציבור הערבי, אמר חכרוש "זה ברור לי, השותפות תמיד מביאה תוצאה יותר טובה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully